Видавництво Старого Лева

Видавництво Старого Лева


«Видавництво Старого Лева» – це книги для всієї родини.

 

Бо кожен у родині, незалежно від віку, може знайти собі серед видань щось цікаве і важливе. Видавництво добирає яскраві високоякісні твори з художньої літератури та non-fiction для дітей і дорослих. Намагається вдумливо працювати з найрізноманітнішими жанрами та серіями. А ще - за родинним читанням минають найкращі моменти спілкування між дорослими і дітьми. З цими книгами затишно. Їх приємно зберігати в домашній бібліотеці і передавати у спадок.

«Видавництво Старого Лева» – це більше, ніж книги.

Це неймовірні емоції довкола книг, це радість творення і спілкування. Видавництву надзвичайно важлива якісна комунікація між дуже різними людьми: і тими, котрі працюють над народженням книги, її промоцією, поширенням, і тими, хто книгу купує, читає, переповідає, оцінює.

«Видавництво Старого Лева» – це команда небайдужих людей, професіоналів книжкової справи.

Видавництво створює книги як для самих себе. Працює з письменниками, перекладачами та літредакторами – справжніми професіоналами. Бо самі активні читачі. Тому серед авторів – українські та іноземні письменники найвищого ґатунку. За кожною із книг – своя історія. Бо жодна з них не є випадковою. Видавництво добирає книги виважено, видає лише ті, в літературній якості чи в потрібності яких має впевненість. Дбає про досконалу якість форми і змісту, бо саме вибагливе в естетиці. З виданнями працюють провідні українські та зарубіжні графіки та дизайнери.

Українцям важливо доводити світу, що українське – це якісно, модно, цікаво. Видавництво вірить в модель українського успіху. Тому їм важливо, щоб їх справа була успішною, а бізнес – соціально відповідальним.

Їм не байдуже, за якими книгами оцінюють культурний рівень країни. І своїми книжками Видавництво бе на себе місію долучитися до творення позитивного європейського іміджу України. Тому вже кілька років є активними гравцями на міжнародному ринку прав. Книги заговорили різними мовами світу.

Видавництво впевнене, що читачі – це найкращі люди країни. А їх читачі їм найдорожчі. Це свідомі люди, котрі мають власну думку, роблять самостійний вибір і цінують якість. Це активні люди, які сповідують важливі загальнолюдські цінності і розуміють, що читання – це також важлива цінність, яка творить людину.

Видавництво відкрите до світу. Їм важливий взаємообмін думками і враженнями з читачами, від них вони черпають натхнення, прислухаються до критичних зауважень і побажань. Читачі – партнери у виборі і просуванні книжок. А ще Видавництво дбає про те, щоби про книги і про авторів дізналося якомога більше хороших людей. Тому вони діляться з вами радістю читання на всіх доступних майданчиках промоції книг.

Їх місія – разом з книжкою змінювати суспільство. Вони прагнуть позитивних змін і вірять в нову реальність – у якій люди читають книги і мають почуття власної гідності. 
Заходи організатора

Читання-забавляння із Сашею Кольцовою

15 Червня, 13:00–14:00.


Контакти

+38 (032) 240 47 98
+38 (067) 502 75 12
0 (800) 501 508
spilnota@starlev.com.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Старознесенська, 24-26