Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Скарбничка історій: майстер-клас зі сторітелінгу для дітей від письменника Володимира Аренєва

Скарбничка історій: майстер-клас зі сторітелінгу для дітей від письменника Володимира Аренєва


Хто з нас не мріяв навчитися писати власні історії? Жваві, інтригуючі, з несподіваними поворотами сюжету та цікавезними героями, які вміють дивувати. Якщо так, тоді ця новина для вас!

 

Письменник Володимир Аренєв, автор трьох десятків книжок, серед яких унікальна новинка «Скарбничка історій», де поряд із захопливою історією міститься унікальний посібник зі сторітелінгу, проведе для усіх охочих майстер-клас із писання власних історій! Разом з ним дізнаємось як працює сюжет, як вигадати персонажа, як щодня знаходити час на творчість, а ще закулісся письменництва та цікавинки зі світу створення книг. Чекаємо вас у суботу, 4 лютого, о 15.00 у Книгарні-кав'ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17). Вхід вільний.

«Скарбничка історій» (https://bit.ly/3hxYRRS) — це захоплива повість, у якій пригоди чекають на тебе на кожній сторінці, а ще — чудовий посібник з написання не менш захопливих історій з практичними порадами і зав­даннями. Як це поєдналося в одній книжці? Магія! А також — майстерність відомого українського письменника Володимира Аренєва, який і розкриває власні творчі секрети початківцям.

Володимир Арєнєв – український письменник-фантаст, літературний критик, перекладач, редактор-укладач та дописувач до кількох друкованих та онлайн-видань. Сценарист документальних фільмів та автор чималої кількості аналітичних статей з літератури сьогодення. Номінант та переможець багатьох українських та міжнародних літературних конкурсів. Автор книг «Відчайдушний боягуз», «Заклятий меч, або Голос крові», «Сапієнси», «Бісова душа, або заклятий скарб» та ін.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Галицька, 17