Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Суботні читання-забавляння з Катериною Міхаліциною

Суботні читання-забавляння з Катериною Міхаліциною


Суботні читання-забавляння з Катериною Міхаліциною

 

Хто з дітей не любить слухати казки? Сподіваємось, що таких знайти тяжко. А коли казки зачитує автор, і не просто читає, а разом з маленькими відвідувачами заходу бавиться в активні ігри за мотивами книги, створює з ними справжню театральну виставу, розповідає таємниці головних героїв  – то це подвійне задоволення!

Тому чекаємо всіх любителів почитати та побавитись на зустріч з письменницею Катериною Міхаліциною, чия нова книга «Хто росте у лісі» вийшла друком у «Видавництві Старого Лева»  - 12 жовтня о 13:00 у Wiki-бібліотеці на Сихові (просп. Червоної Калини, 58). Вхід вільний.

«Хто росте у лісі» - це цілком звичайна історія про те, як буркотливий борсук і бешкетні білки світ… тобто рідний ліс рятували. Але також і про те, скільки відтінків має осіннє листя буків і грабів, як готуються до зими ялина й модрина, чи мох дубовий – насправді мох і чому не можна палити сухостоїв, навіть якщо здається, що там ніхто не живе. А ще ця книжка спонукає читачів поміркувати, чим цінні спогади, потренує увагу (спробуйте-но знайти усіх клопів-солдатиків, які заховала на малюнках художниця Оксана Була!) і запропонує «рецепт» виготовлення чудової гірлянди в екостилі.


Вік

1–11


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв
проспект Червоної Калини, 58