Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка ляльок та живопису "Лялькове диво"

Виставка ляльок та живопису "Лялькове диво"


Національний музей Тараса Шевченка представляє виставку авторських ляльок та живопису "Лялькове диво".


Проєкт "Лялькове диво" унікальний для України. Українські лялькарі вже давно репрезентують свої твори на міжнародних виставках, беруть участь в українських заходах. На виставці представлено найкраще з вишуканого, талановитого й майстерного в цій царині. Водночас це проєкт не офіційний, він розкутий, радісний, веселий і магічний.

Напередодні Різдва та Нового року повинні відбуватися фантастичні, дивні й дуже приємні речі. У казку вірять не тільки дітлахи, є можливість поринути у казку, повернутись у щасливе безхмарне дитинство й у дорослих. Згадати свого улюбленого ведмедика, ляльку чи машинку... Не у всіх збереглися такі іграшкові раритети. Тільки спогади. Такі теплі, трошки сумні від незворотності втрати. Поверніть собі своє дитинство, подаруйте собі відчуття радості, казкової легкості й можливості бути співавтором лялькового дива! Для цього треба просто відвідати виставку "Лялькове диво"!

Ви знаєте, хто такі лялькарі? Це дуже непрості люди, вони химерні художники та великі добрі маги водночас.

Так, так, всі лялькарі чарівники та маги! Художні ляльки вражають, вони завжди не схожі на звичні, ті, що можна купити в магазині. Лялькарі здатні творити химерні, досконалі ляльки, які здатні зачаровувати. А іноді ляльки оживають. Можливо, це відбувається тільки в нашій з вами уяві. У кожного митця своя неповторна манера творення, стиль, улюблені матеріали. Ляльки чинної виставки також незвичні, вони створені з паперклею, пластику, порцеляни, металу та текстилю. Незалежно від стилю і матеріалів, ляльки завжди витончені, складні за декором, яскраві та несподівані. Не стандартні та майже живі!

Тож, шановні, діти та колишні діти, приходьте на виставку "Лялькове диво", дивуйтесь і радійте!


Вік

5+


Телефон

+380 (44) 234 25 56


Посилання


Адреса

Київ
бульвар Тараса Шевченко, 12

Як дістатися?

м. Площа Льва Толстого, м. Університет, м. Театральна