Львівська Академія Дошкільної Освіти "ЛАДО"

Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна


Львівська Академія Дошкільної Освіти "ЛАДО"
 

Головна мета роботи – подарувати радість пізнання навколишнього світу кожній дитині, яка завітає в ЛАДО. Розвиток і навчання має бути цікавим, веселим і приємним для малюків. Львівська Академія Дошкільної Освіти була створена, щоб допомогти турботливим батькам у вихованні  та всебічному розвитку їхніх діток

Кожне заняття у будь-якій віковій групі є комплексним, інтегрованим з декількох навчальних предметів і складене відповідно вікових особливостей та здібностей дітей. Заняття проводиться в ігровій формі і триває 1 годину. У процесі навчання змінюються види діяльності – від спокійних до рухливих та навпаки, змінюється місце діяльності – робоча, ігрова зони. Також змінюється навчальна кімната і викладач. Це не дозволяє дитині втомлюватися.

Переваги:

  1. Систематизована 6-річна програма, яка має декілька рівнів складності для дітей від 1 року до 7 років. 
  2. Досконале володіння рідною мовою та закладення основ для вивчення іноземної.
  3. Унікальні методики викладання, що полягають у використанні традиційних методів навчання і виховання дітей дошкільного віку у поєднанні з новими сучасними прогресивними методиками та авторськими програмами.
  4. Сучасні технології та обладнання забезпечують якісне проведення занять і досягнення якомога кращих результатів навчання та виховання.
  5. Екологічне середовище приміщення для перебування дітей. 
  6. Особистісно-орієнтований підхід, який здійснюється через врахування індивідуально-психологічних та вікових особливостей маленьких «академіків» завдяки кількості дітей у групах не більше 6-ти.

Львівська академія дошкільної освіти пропонує:

  • Розвиваючі заняття (1 - 5 років);
  • Підготовка дитини до школи;
  • Дні творчого розвитку: (англійська мова для найменших, театральний гурток, творча майстерня, казкотерапія).

Контакти

+380 (32) 253 53 40
+380 (50) 515 50 51
+380 (98) 174 85 85
ladolviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Петра Панча, 5