До кінця реєстрації залишилося
1 днів та 9 годин

Магія дизайну - Безкоштовний майстер клас від Logos Kids Academy

Ми запрошуємо усіх бажаючих віком від 9 до 14 років на безкоштовний майстер-клас, де ви створите власний дизайн та прототип iOS додатку

 

Сьогодні смартфони та додатки у них знайомі та звиклі для усіх речі. Щоправда, не всі додатки та ігри нам подобаються і не всіма ми користуємося. Є улюблені, популярні, зручні та ті, які інсталювати і запускати зовсім не хочеться. Чому це так? Дуже часто такі додатки просто примітивні, копіюють відомі, негарні візуально та абсолютно незрозумілі, алогічні у використанні.

Вже зараз більша частина роботи, комунікації та розваг відбувається саме в нашому смартфоні. Ми моніторимо погоду, оплачуємо покупки, малюємо, читаємо, слухаємо музику, дивимося фільми через мобільні додатки. Саме тому вони повинні бути "user friendly" (дружнім до користувача), а такий ефект досягається у першу чергу за допомогою зручного інтерфейсу та привабливого дизайну.

Що ж, Logos Kids Academy має рішення! Ми "ЗА" те, щоб діджитал-світ був цікавим, зрозумілим та правильно-сконструйованим. А щоб досягти цього результату і гаджети та ПЗ процювали справно, необхідно підготувати генерацію справжніх професіоналів та творців майбутнього. Ми запрошуємо усіх бажаючих дітей та підлітків віком від 9 до 14 років на безкоштовний майстер-клас, де ви, разом із професійними ІТ-фахівцями, створите власний дизайн та інтерактивний прототип тематичного iOS додатку.

Круто? Доведіть на власному прикладі, що мобільний додаток повинен бути зручним та привабливим. Ви дізнаєтеся про основні елементи мобільного додатку, правила грамотної візуалізації, масштабування, підбір форм, кольорів та основи дизайну.

Реєструйтеся, спробуйте власні сили та розвивайтеся разом з Logos Kids Academy!
Коли

3 Жовтня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

9–14


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 990 37 93


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Івана Франка, 61