Logos Kids Academy - Lviv

Logos Kids Academy - Lviv


Вітаємо у львівській філії Logos Kids Academy!

 

Ми - Академія, що працює в сфері ІТ-освіти вже понад 8 років!

За цей час ми випустили подад 20 тис. фахівців, які вже працюють в передових ІТ-компаніях України та за кордоном. Наша дитяча Академія - неймовірний проект інноваційної позашкільної освіти. Адже мріяти про майбутнє варто з дитинства. З Logos Kids Academy  вчаться не просто писати код, створювати й дизайнити ігри, сайти, або боти.

З нами:

  • розвиваються;
  • вчаться мислити, а не зубрити;
  • знаходять нових друзів, однодумців, та мріють глобально і по-новому!

Саме так! Мрії наших випускників вже втілюються у реальність та покращують світ. Долучіться до нової генерації мрійників, гіків, творців та реформаторів!

Хто як не наші діти можуть змінити стан речей на краще? І ми знаємо як дати малечі навички майбутнього в бізнесі, технологіях, креативності, творчості, софт скілах та професійній комунікації англійською.

У нас кожна дитина від 5 до 16 років, може знайти своє покликання навіть у настільки юному віці. В Logos IT Academy більше 10 ти напрямів підготовки.

А якщо ви досі не визначились, або хочеться спробувати більше, то майбутній студент Академії пройде тест з профорієнтації та поспілкується з нашими спеціалістами щодо своїх уподобань. Профорієнтація допоможе розкрити унікальність й інтереси дитини та обрати правильний вектор розвитку. ♥️
Час роботи

Пн–Пт 09:00–22:00, Сб–Нд 10:00–17:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (67) 990 37 93
lviv@lgs-kids.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Івана Франка, 61