Набір в дитячий садок "МаМаЛя". Поспішайте зареєструватись!Дитячий садок МаМаЛя - повага до дитини, безпека та гармонійний розвиток дошкільнят, лише професійні вихователі, більше 2 років на ринку послуг, більше 200 задоволених клієнтів, більше 3000 кв.м. території для прогулянок

 

Ми знаємо як сворити цікаве та змістовне дозвілля для Ваших дітей!

Вже більше 2 років ми успішно організовуємо всебічний розвиток, відповідальний догляд за дітьми, плекаємо доброзичливу атмосферу, у нас працюють виключно кваліфіковані, люблячі педагоги. 

Працюють 8 дитячих груп, групи сформовані за віком, для дітей  від 1.8 років, 3 роки, 4-5 років, 5-6 років.

Розвиток здійснюється за наступними напрямками: 

  • Ранній розвиток ( Розвиток мовлення; Сенсорний розвиток; Англійська мова; Музичний розвиток з музичним центром розвитку Темпо;  Хореографія; Література і театр, Розвиток навичок самообслуговування і особистої гігієни.)

  • STREAM освіта для дошкільнят ( Природничі науки; Технології та інжиніринг; Конструювання; Лего-конструювання; Математика, Читання, Цікаві досліди; Музичний розвиток з музичним центром розвитку Темпо; Хореографія; Література і театр, Англійська мова; Кінезіологія)

Групи кількістю 12-15 дітей, доброзичливі, професійні наставники, що прислухаються до потреб дітей. Одночасно в групі перебуває двоє дорослих наставників.

Впродовж дня діти мають дві прогулянки на власному садочковому подвір’ї, де грають в організовані групові ігри, досліджують навколишнє середовище та явища природи.

Між активними фазами навчання, ігор та прогулянок, малята, які потребують сну, відпочивають у затишних спальних кімнатах, а діти, які не сплять, можуть займатись улюбленими справами в ігровому просторі.

  • Садок приймає дітей віком від 1.8 р до 6 років.

  • працюємо з 8:30 до 19:00.

  • Забезпечуємо 3-рьох разовим харчуванням + два фруктові пперекуси 
Коли

Пн–Ср 08:30–19:00, Чт 08:31–19:00, Пт 08:30–19:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (66) 787 82 79


Посилання


Адреса

Львiв
вул. О. Довженка, 12