Дитячий садок МаМаЛяДитячий садок МаМаЛя - повага до дитини, безпека та гармонійний розвиток дошкільнят, лише професійні вихователі, більше 4 років на ринку послуг, більше 200 задоволених клієнтів, більше 3000 кв.м. території для прогулянок

 

Ми знаємо як сворити цікаве та змістовне дозвілля для Ваших дітей!

Вже більше 2 років ми успішно організовуємо всебічний розвиток, відповідальний догляд за дітьми, плекаємо доброзичливу атмосферу, у нас працюють виключно кваліфіковані, люблячі педагоги. 

 

Працюють 8 дитячих груп, групи сформовані за віком, для дітей  від 1.8 років, 3 роки, 4-5 років, 5-6 років.

Розвиток здійснюється за наступними напрямками: 

Ранній розвиток: (Розвиток мовлення; Сенсорний розвиток; Англійська мова; Музичний розвиток з музичним центром розвитку Темпо; Хореографія; Література і театр, Розвиток навичок самообслуговування і особистої гігієни.)

STREAM освіта для дошкільнят: (Природничі науки; Технології та інжиніринг; Конструювання; Лего-конструювання; Математика, Читання, Цікаві досліди; Музичний розвиток з музичним центром розвитку Темпо; Хореографія; Література і театр, Англійська мова; Кінезіологія)

Групи кількістю 12-15 дітей, доброзичливі, професійні наставники, що прислухаються до потреб дітей. Одночасно в групі перебуває двоє дорослих наставників.

Впродовж дня діти мають дві прогулянки на власному садочковому подвір’ї, де грають в організовані групові ігри, досліджують навколишнє середовище та явища природи.

Між активними фазами навчання, ігор та прогулянок, малята, які потребують сну, відпочивають у затишних спальних кімнатах, а діти, які не сплять, можуть займатись улюбленими справами в ігровому просторі.

Садок приймає дітей віком від 1.8 р до 6 років.

працюємо з 8:00 до 19:30.

Забезпечуємо 3-х разовим харчуванням + два фруктові пперекуси.

 

Надаємо цілодобовий онлайн доступ до камер відеоспостереження.
Час роботи

Пн–Пт 08:00–19:30.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (66) 787 82 79
s_yastremska@ukr.net


Посилання


Адреса

Львiв
вул. О. Довженка, 12