Зразковий ансамбль сучасного танцю"Данс-клуб"

Зразковий ансамбль сучасного танцю"Данс-клуб"


Дитячий ансамбль сучасного танцю "Данс-клуб".

 

Ансамбль сучасного танцю "Данс-клуб" створений у 2000 році. Вже 17 сезон поспіль запрошує до великого та дружнього колективу, який згуртовує любов до танцю дітей та молодь віком від 4 до 24 років.

В програмі колективу яскраві веселі танцювальні мініатюри для дітей та хореографічні композиції з цікавими й сучасними сюжетними лініями для підлітків та дорослих.

Колектив налічує близько 200 учасників, які три рази на тиждень опановують техніки сучасного танцю: джаз, контемпорарі, джаз-модерн, елементи акробатики та гімнастики, основи класичного танцю.

В  2004 році за колектив отримав звання Зразковий.

За час існування бере участь у багатьох фестивалях та конкурсах, проводить активну концертну діяльність та пропагує танець, як сучасне українське мистецтво серед дітей та молоді, як в Украіні так і за кордоном. 

"Данс-клуб" здобув безліч нагород у Міжнародних та Всеукраїнських хореографічних фестивалях , отримав спеціальні премії за розвиток сучасного хореографічного мистецтва, але основна мета роботи - це діти та молодь, які відвідують колектив.

Виховання естетичної культури, вміння виразити себе за допомогою пластики та руху, вміння поводити себе на сцені під час виступів, пропагування краси руху та естетики сучасного танцю - ось основні напрямки роботи колективу. А ще радість та позитивні емоції, які дарують багаточисленні виступи та подорожі колективу.
 


Контакти

+38 (050) 621-54-30
dance-club@i.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Кушевича,1