XRoom квест-кімнатиБажаєте відчути прилив адреналіну, зміцнити командний дух та отримати море позитивних вражень? Банальні походи в кіно вже набридли? Чудовий вибір - квест кімната!

 

Компанія XRoom пропонує кілька квестів на вибір. Їх кімнати Ви точно запам’ятаєте надовго!

Квест. Що це?

  • Це місце, де кожна людина відчуває себе персонажем комп'ютерної гри, пригодницького фільму або захопливого телесеріалу. Квест занурює вас і ваших друзів у світ загадок, ребусів і головоломок. Така розвага дарує позитивні враження, азарт та яскраві емоції (недарма є стільки поціновувачів квест-кімнат)!
  • Всі квести мають певний сюжет, в залежності від тематики, який розгортається в реальному часі.
  • Суть квест-кімнати полягає в тому, що ви разом зі своєю командою повинні вибратися із замкненої кімнати протягом 60 хвилин. Щоб відкрити замкнені двері, потрібно розгадати безліч логічних загадок, завдань та знайти всі таємні сховки! Квест-кімнати наповнені реалістичними, тематичними декораціями та спеціальною атрибутикою, яка повністю занурює людину в сюжет та тематику гри, де кожна деталь має певне значення.
  • Квести Xroom розраховані на невеликі групи від 2 до 6 людей. Опиняючись в кімнаті, кожен учасник повинен проявити максимальну спритність, уважність, кмітливість та командну гру!


Діти активні та допитливі. Безліч батьків частенько ламають голову чим розважити свою дитину, чим здивувати? Квест-кімнати вам у допомогу!

Квест для дітей – не тільки розвага, але й розвиток багатьох навичок, які необхідні для формування дитини!

  1. Загадки, розслідування та головоломки корисні для дитячого допитливого розуму, тим паче все відбувається в ігровій формі!
  2. Командний дух – квест це командна гра і потребує згуртованості та взаємодопомоги усіх гравців!
  3. Лідерські якості – виконуючи завдання діти отримують впевненість у собі та своїх силах! Вони переможці!
  4. Комунікація – розвиток вміння чути інших, а не тільки говорити.
  5. Під час проходження квесту діти отримують емоційний підйом – позитивні враження від гри надовго закарбуються у памяті.
  6. Квест це розвиток уваги, мислення, логіки, просторової уяви та памяті!

Ну що, ми переконали вас що квест – це корисно?

Чекаємо вас і ваших діток!

Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Квитки

Квест "Хатина Мольфара" (2-8 учасників), можливе самотійне проходження дітьми: 600 грн (від 600 грн до 1000 грн (залежить від кількості учасників, дня та години бронювання))
Квест "Мумія" (2-5 учасників): 600 грн (від 600 грн до 1000 грн (залежить від кількості учасників, дня та години бронювання))


Контакти

+380 (97) 902 47 20
+380 (63) 351 03 02
kvestxroomlviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Гоголя, 8/6