Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курс стоп-моушн анімації (від 14 років)Навчись створювати анімовані ролики на курсі стоп-моушн анімації від Відкритої академії

 

На лекційних заняттях ти ознайомишся з історією, стилями та техніками покадрової анімації та дізнаєшся як з астоп-моушеном працюють в рекламі, кіно, відеоіграх, мультфільмах та інших медіапроєктах. Практична частина курсу - це робота над власним анімаційним стоп-моушн роликом на 30 секунд. Робота відбуватиметься у команді із трьох людей. Разом із командою ви опрацюєте всі етапи створення стоп-моушн анімації: розробка ідеї, робота із сценарієм та сторібордом, створення реквізиту, налаштування світла, зйомки, монтаж та озвучка. 

Випускники курсу отримують сертифікати від Львівської національної академії мистецтв, а завершальним етапом стане презентація роликів, зроблених в рамках цієї навчальної програми.

ПРО ВИКЛАДАЧА

Роман Дзвонковський — викладач кафедри графічного дизайну ЛНАМ. Аніматор, режисер анімації та виробник декорацій в мініатюрі із багаторічним досвідом творчої та комерційної роботи. 

За його спиною робота відео дизайнером на телеканалі ZIK та участь у створенні фільмів Національної кінематеки України. Роман навчався в Любліні (Польща) за напрямком Animacja Komputerowa i Etiuda Filmowa UMCS. Також був тренером-аніматором у проекті “Місто в моїх руках”, в рамках якого діти із різних куточків України розробляли власні урбаністичні проекти, які потім анімували.

8 років тому Роман заснував власну студію-майстерню  «Dzvonk motion»

ГРАФІК ЗАНЯТЬ:

  • 10 квітня - 24 травня
  • ср., пт.: 17:00 - 20:00 

ВАРТІСТЬ: 7200 + 7$ (професійне програмне забезпечення)


Вік

14+


Вартість

Курс "Стоп-моушн анімація": 7200 грн


Телефон

+380 (97) 561 56 05


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Кубійовича, 38б