ТВК "Південний"

ТВК "Південний"


ТВК "Південний" - це більше 2000 магазинів для шопінгу, корисні послуги та розваги для дітей та дорослих у Львові.

 

На території площею 13 гектарів розміщено 14 сучасних торгівельних центрів, у яких представлені товари різних цінових сегментів, що сприяє безперервному потоку клієнтів. 

Торгово-виробничий комплекс «Південний» - це розвинута інфраструктура з прекрасними умовами для праці, навчання, розваг та відпочинку. Окрім моно- та мультибрендових бутиків, близько двох тисяч магазинів фірмового одягу, взуття та аксесуарів, виробів легкої промисловості, на «Південному» розміщені салон автомобілів VIP-класу, вишукані ресторани і кафе, готель «Південний», медичний центр, спа-центр європейського рівня «Три стихії», спорт-комплекс «Олімпік», фітнес- центр "Олімп", центр розваг та раннього розвитку для дітей "Веселка" і багато інших закладів для якісного відпочинку та розваг. Відвідувачам надаються нотаріальні, банківські і поштові послуги, працюють численні салони краси, ательє та ремонтні майстерні.

Своїй багатотисячній армії відвідувачів «Південний» пропонує не лише бутики фірмового одягу, взуття та аксесуарів світових брендів, але й стильні і красиві речі за доволі доступними цінами. На кожен товар – свій покупець, і для кожного покупця -– свій товар на «Південному».

Запрошуємо вас стежити за нашими новинами і цікавими подіями та бути завжди в курсі всіх наших акцій, знижок та розпродажів!


Час роботи

Вт–Нд 10:00–19:00.


Контакти

+380 (97) 095 12 96
info@pivdennij.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Щирецька, 36