Театралізований Квест “Легенди Львова”

Театралізований Квест “Легенди Львова”


"Тури Україною" запрошують на театралізований Квест “Легенди Львова”!

 

Під час квесту учасники дізнаються про легенди Львова. Вони оживуть на їхніх очах. Виконуючи різні завдання вони мають здобути частину картинки, щоб склавши пазл відгадати таємницю міста.

Квест проходить в Старій частині міста. Група учасників об’єднується в 3 команди. З кожною командою має бути хоча б 1 дорослий, який не має допомагати виконати завдання, а у випадку необхідності має зорієнтувати команду в місцезнаходженні наступного завдання.

Всього 9 станцій:

  1. Початкова станція. Ведучий розказує про правила КВЕСТу. За допомогою гри обєднує учасників в команди. Команди придумують назву, гасло і виконують завдання на швидкість. Хто перший, той перший отримує мапу і наступну станцію.
  2. Містична станція. Згідно з легендою наймудрішим бургомистром Львова був Бартоломей Зиморович. Він часто говорив загадками, частину із загадок потрібно розгадати, решту із загадок використовувати в наступних випробуваннях.
  3. Дзигмайстер та сурмач. Таємниці Львівського годинника. Тут будемо випробовувати свої музичні здібності. Співати, грати на муз інструментах. Дізнаємось легенди львівського годинника.
  4. Львівська пошта. Коли відкрилась перша пошта і як раніше робились поштові листівки. Кожна команда зробить свою листівку на пресі і відправить своїй вчительці з найкращими побажаннями.
  5. Львів та кава. Підземне місто. Зустрінемось з шахтарем, який видобуває каву. І він проведе нас своїм підземеллям. Спробуємо добувати каву теж.
  6. Дегустаційна станція. Шоколадні таємниці. Львів славиться своїм шоколадом, а львівяни розпізнати шоколадні смаки навіть з заплющеними очима.
  7. Батярська станція. Команди дізнаються про батярів та спробують трохи ними побути…
  8. Вгадай хто. Кмітлива станція
  9. 9Дизайнерська станція. Кажуть львівяни мають відмінний смак. А як щодо зробити дизайн солодкої футболки?Коли

Пн–Пт 09:00–18:00.


Вік

6–15


Вартість

Вартість за одну особу: 200 грн (Вартість залежить від кількості осіб в групі. Коливається від 250 грн до 180 грн.)


Телефон

+380 (68) 705 70 54
+380 (98) 387 50 50


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Левандівська 5а, офіс 407