Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Відкритий кубок Львова зі Спортивного Туризму «Манівці»

Відкритий кубок Львова зі Спортивного Туризму «Манівці»


Відкритий кубок Львова зі Спортивного Туризму «Манівці» 19-20 вересня 2020


Зареєструватись.

Мета та завдання:

 • перевірка та підвищення рівня технічної і тактичної майстерності спортсменів
 • налагодження міжнародних комунікацій та зв’язків між спортивною молоддю
 • популяризація спортивного туризму та нових видів ігрового веслування.

Дати змагань: 19-20 вересня 2019. Озеро «Погулянка», м. Львів вул. Вахнянина, 29.

Керівництво змаганнями: загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління молоді та спорту Львівської міської ради. Безпосередня організація змагань покладається на ЛМГО Туристсько-спортивний клуб «Манівці».

Програма змагань

 • 19 вересня субота
  • 9.00 заявка, жеребкування
  • 10.00 відкриття змагань
  • 10.30 старти в програмах «слалом», «кануполо» та «гірські перегони багатоборство» (стартовий внесок - 200 грн)
  • 14.00-15.00 обід
  • 19.00 виведення підсумків, оголошення півфіналістів
 • 20 вересня, неділя
  • 10.00 старт дистанції «Кануполо» фінали, старт фіналів зі «Скелелазіння»
  • 16.00 нагородження і закриття змагань, початок проекту «Лекторій» (зустріч з неординарними
  • людьми які йшли за мрією)

Види програм

 1. Водний туризм. Командний залік. Визначається за сумою місць здобутих у двох заліках. У випадку одинакової суми балів. Перевагу отримує команда, що здобуде перевагу в дистанції командний спрінт, що розігруватиметься додатково.
  • «Слалом» естафетні перегони з врахуванням штрафних балів 5,10,50. старт по першому каякеру, передача естафети у вказаній зоні. Фініш по останньому. Команада з пяти чоловіке отримує командний сумарний результат, що враховується з суми часу плюс штрафні секунди.
  • «Кануполо» - змагання відбуваються за правилами гри в кануполо в трьох підгрупах: діти і початківці до 12 років, юніори до 18 років, старші. В командні види допускаються без статевихобмежень.
 2. Гірський туризм змагання проводяться в категоріях чоловіки і жінки і підгрупах до 18 і 18+. Результат визначається за сумою часу на двох дистанціях.
  • «Шнурова траса-техетап» - перегони здійснюються по природньому ландшафту паркової зони навколо озера. На дистанції розташовані технічні перешкоди, типові для подолання ландшафту в гірській місцевості, а також ігрові елементи.
  • «Скелелазіння» - етап полягає у проходженні двох 10-метрових стінок, в залік зараховується чистий час без штрафних балів, змагання здійснюється в двох підгрупах.

Порядок вирішення суперечок і штрафи. На етапі «Гірський туризм» учасники, яких наздогнав попередній учасник, повинні невідкладно пропустити учасника або команду вперед, включно з тимчасовим припиненням проходження етапу, якщо останнє не нестиме загрозу будь-кому зі спортсменів. У випадку не дотримання цих правил, учасник або команда знімається зі змагань. Також від участі з змагань відсторонюються учасники, які висловлюються ненормативною лексикою, вживають алкоголь включно з не ігровими чи не змагальними моментами, поводяться агресивно і конфліктно, більш ніж того вимагає спортивно-змагальна ситуація.

Учасники змагань. До участі в змаганнях допускаються учасники, віком від 10 років, за умови письмової згоди від батьків (до 16), наявності страхового полісу та медичної довідки. Учасники реєструються в категоріях «водний туризм» та «гірський туризм особистий». Учасники в категорії «Гірський туризм» для участі в змаганнях сплачують членський внесок в розмірі 200 гривень у день проведення змагань, на місці реєстрації. Даний внесок в подальшому формує призовий фонд змагань в категорії «Гірський туризм». Учасники в категорії «Водний туризм» приймають участь в змаганнях безкоштовно, без поділу на підгрупи за статевою ознакою. Учасники з інших міст та держав харчуються за кошти організаторів при попередній заявці не пізніше, як 11 вересня.

Спорядження. Для участі в змаганнях «Гірський туризм» учасники забезпечуються спорядженням за рахунок організаторів, використовують будь-який зручний одяг, що не обмежує рухів і передбачає
використання в воді і болоті. Для участі в змаганнях «водний туризм». Учасники повинні мати каяки, шоломи і рятувальні жилети. У випадку відсутності такого спорядження, організатори нададуть в безкоштовне користування
поліетиленові каяки класу родео і крікінг.

Харчування і проживання. Учасники змагань в категорії «Водний туризм» можуть харчуватись на галявині організаторами за умови попередньої заявки поданої не пізніше ніж 11 вересня 2019 р., також можлива організація поселення і влаштування наметового містечка. Для учасників буде надана можливість скористатись душами і туалетами безкоштовно. Про необхідне з вище переліченого (харчування і проживання), слід проінформувати організаторів завчасно.

Визначення переможців.

 1. Переможці визначаються в категорії «Водний туризм» за сумою зайнятих місць в дивізіонах.
 2. Переможці змагань в категорії «Гірський туризм особисті» визначаються за сумою часу в етапах «гірський туризм» і «скелелазіння», в групах до 18 і 18+ «жінки-дівчата» та «чоловіки-хлопці». І, ІІ та ІІІ місця відповідно.
 3. Учасники нагороджуються кубками, цінними призами і грамотами управління молоді і спорту ЛМР, а також сувенірною продукцією, наданою спонсорами.

Заявки подаються за реєстраційною формою. Довідки за телефоном, який вказаний нижче.


Вік

10+


Телефон

+380 (97) 918 5132


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Вахнянина, 29