Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Як навчити майндфулнес дітей?

Як навчити майндфулнес дітей?


Запрошуємо вас долучитися до того, щоб наші діти зростали і ставали найкращою версією себе.

 

Засмакувавши майндфулнес для себе в батьківстві з минулого вебінару, мабуть, дехто з батьків захотів впровадити ці ідеї в своє життя, залучивши дітей. І це чудова ідея, бо практики майндфулнесу дають позитивні зміни в психічному здоров’ї не лише дорослих, але і дітей. Майндфулнес вчить дітей підтримувати свою вроджене покликання до цікавості, відкритості, прийняття.

Діти в ранньому віці багато часу проводять тут і тепер, без практик і медитацій. Для них час зупиняється, коли вони дивляться на гарну квітку, коли ловлять сніжинку чи стрибають в калюжі. Для них ніщо в цей час не є таке важливе як те, що вони роблять. Сучасний ритм життя і суцільний поспіх вносить певні корективи і в життя дітей. Ми, дорослі, мимоволі підштовхуємо їх до того, щоб не баритися і швидше все виконувати. Завдяки майндфулнесу ми можемо більше плекати у дітей цю відкритість і цікавість до світу, до себе і до інших.

Завдяки не одним дослідженням з’ясувалося, що у тих, хто має досвід практик майндфулнесу, спостерігається:

  • вищий рівень емоційної компетентності і, відповідно, регуляції своєї поведінки. Цей факт для нас є дуже цінним, оскільки нам всім час від часу є важко вловити, зупинити свої сильні емоції і не допустити автоматичні реакції на них;
  • краще вміння співчувати і бути доброзичливим. Цінність практик майндфулнесу полягає в тому, що вони вчать цих якостей не лише по відношенню до інших, але і до себе. Це вміння у сучасному світі, в якому часто треба вигравати, бути кращим і на висоті, є антидотом до збайдужілості наших сердець;
  • вищий рівень задоволеністю життям і вміння бути щасливими. Вміння радіти з малого і відчувати радість з прожитого дня часто для нас є чимось складним, але і цього ми можемо навчитись чи то пригадати як це робити.

Кожен з нас батьків може сіяти ці маленькі зернятка усвідомленості в життя наших дітей. Цей вебінар допоможе вам знайти доступний спосіб пояснити дітям, що таке майндфулнес. Також ви отримаєте гарний список вправ, які допоможуть практикувати вам і вашим дітям ці уміння.

Отож, другий вебінар з серії майндфулнес буде про майндфулнес для дітей – і проведе його Оля Іваненко, психолог та психотерапевт центру «Коло сім’ї», співрозробник та ведуча програми майндфулнес для батьків та дітей.

Запрошуємо у п'ятницю, 8 травня о 17:00. Участь у вебінарі є безкоштовною.


Вебінар реалізується за підтримки проекту «Психічне здоров’я для України».

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за даним лінком.

 


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (98) 559 65 21


Посилання


Адреса

Львiв