Батьківська школа “Моя Не_Слухняна дитина”

Батьківська школа “Моя Не_Слухняна дитина”


Запрошуємо у батьківську школу “Моя Не_Слухняна дитина”

 

Для батьків дітей, у яких розлад з дефіцитом уваги та гіперактивністю (РДУГ).

Щоб творити здорову атмосферу у сім’ї. Розуміти, не зриватися, знаходити спільну мову, бути підтримкою для своєї дитини. Ми знаємо, як це буває нелегко. Та хочемо допомогти!

 •  Тривалість: 11 травня - 29 червня
 •  8 занять по 3 години один раз на тиждень
 •  Щовівторка з 11 по 14 год
 •  Де: онлайн на платформі zoom
 •  Для кого: батьків дітей, у яких розлад з дефіцитом уваги та гіперактивністю

Ведучі школи: Уляна Крок та Світлана Джула психологи-психотерапевти центру «Коло сім’ї». Уляна і Світлана обидві є матерями сумарно шести дітей, ведучі та співавтори даної програми. Детальніше.

Лінк для реєстрації. При реєстрації для остаточного бронювання місця необхідно зробити онлайн-оплату у розмірі 500 грн за особу.

Будемо говорити про:

 •  що таке РДУГ (розуміння особливостей дитини, функціонування її мозку та сучасних підходів до допомоги);
 •  основи спілкування (як будувати добрі стосунки батькам з дітьми і загалом плекати гармонійні стосунки в родині);
 •  модель і специфічні методи позитивного поведінкового керівництва (організація середовища, ефективні вказівки, правила, використання системи наслідків);
 •  допомога дитині/підлітку щодо труднощів концентрації уваги та навчання, модель залучення педагогів та організації підтримки в закладах освіти;
 •  допомога дитині/підлітку щодо специфічних труднощів регуляції емоцій, стосунків з ровесниками, самоконтролю, розвитку здібностей, професійного вибору та ін.;
 •  принципи турботи про себе і власне психологічне благополуччя.

Заняття відбуваються в невеликій групі за участю двох ведучих психологів-психотерапевтів. Завдяки цьому є можливість обговорювати власний досвід, розглядати детально власні ситуації, ділитися досвідом та успіхами.

Батьківська школа - це запрошення зростати у мудрості батьківства, вчитися краще розуміти своїх дітей і себе, розвивати необхідні навички для підтримки гармонійного психологічного розвитку дітей!

РДУГ є одним з найбільш досліджених розладів – щодо нього існує багато ефективних стратегії допомоги – і дана школа є запрошенням для батьків дітей з РДУГ опанувати дані стратегії, навчитися краще розуміти своїх дітей, їх особливі потреби. Важливим завданням школи є теж створення можливостей для взаємопідтримки батьків та турботи про себе та своє психологічне благополуччя.

Програма передбачає не лише сучасні наукові теоретичні знання щодо РДУГ, але і практичну частину кожної зустрічі, де батьки зможуть практикувати навички батьківства і плекати необхідну психологічну настанову, розвивати належні якості. Зустрічі проводяться в інтерактивний спосіб у доброзичливій атмосфері, яку творять ведучі з усіма учасниками групи.


Коли

11 Травня, 11:00.


Вік

Батькам


Вартість

Вартість навчання для однієї особи: 4000 грн
Вартість навчання для подружжя: 6000 грн


Телефон

+380 (98) 559 65 21


Посилання


Адреса

Львiв
Онлайн