Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Програма "Психологія в дії"

Програма "Психологія в дії"


Програма "Психологія в дії"

 

"Якщо коли-небудь, в погоні за щастям, ви знайдете його, то, подібно старій, яка шукала свої окуляри, виявите, що щастя було весь час у вас на носі" Джордж Бернард Шоу

Життя стає швидшим, напруженішим під натиском прогресу, хоч у ньому і так завжди вистарчало багаторівневих задачок і несподіванок. Батьки, здоров’я, робота, стосунки, діти.. Як не дати затягнути себе у цей безумний вир постійного стресу, який деколи нівелює твої власні бажання, не даючи оговтатись під «обстрілом» нових проблем. І ти зупиняєшся, шокований власним запитанням: "Хто керує, чорт забери, моїм життям? І, взагалі, що зі мною діється і чому?"

«Психологія в дії» - авторська програма психологів, у яку вкладено досвід більше 20 років практики

Це інтерактивні студії практичних знань: як аналізувати, розуміти і любити себе, розуміти та приймати інших, будувати стосунки, адекватно реагувати на зміни, у проблемах бачити можливості і навчитися просто бути щасливим.

Пропонуємо вам курс, який складається з 4 модулів по 6 занять та практичного виїзного інтенсивну:

 1. Психологія особистості
 2. Психологія розвитку
 3. Психологія взаємодії
 4. Психологія на межі…

Тренери програми:

 • Світлана Незабитовська, засновник, керівник Академії розвитку особистості «UNIQUE», вища психологічна освіта, психолог з 20-річним досвідом, практичний психолог у ЛНУ ім. І.Франка, ментор проекту «Тренінгова майстерня», керівник тренінг-студій Львівської Академії Start_IT, автор навчальних курсів, тренінгів, психологічних та профорієнтаційних ігор, розвиткових та корекційних програм.
 • Христина Богатирьова, тренер Академії розвитку особистості «UNIQUE», практичний психолог, сертифікований психотерапевт, вища психологічна освіта, більше 20 років досвіду на посаді психолога у КНП ЛОР ЛОДКЛ " Охматдит", спеціалізація: психосоматичні розлади, клінічна психологія, посттравматичні стресові розлади, консультування батьків з приводу навчання дітей у школі та загального розвитку, розвиток інтелектуальних здібностей дітей від 3 до 6 років.

Деталі програми:

 • для дорослих
 • графік занять - 4 модулі по 6 занять кожен
 • навчання триває з жовтня по травень
 • старт програм 20 жовтня
 • розклад занять: щосереди 18:30-21:00
 • формат: інтерактивні лекції, тренінги, психологічні практики, самоаналіз, виїзний практичний інтенсив
 • вартість модуля: 3600 грн.

Реєстрація обов'язкова.
Вік

0+


Телефон

+380 (68) 000 18 55


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Соломії Крушельницької, 13