Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ПідлітОК_БУМ

ПідлітОК_БУМ


19 травня 2018 року проходитиме Перший фестиваль для підлітків «ПідлітОК­_БУМ».

 

Це комфортний простір та час для підлітка, де він зможе говорити, слухати, висувати ідеї, самостійно приймати рішення та розкрити свою унікальність і свій потенціал. Це можливість нових знайомств, нової інформації, нових вражень.

Організатор - Академія розвитку особистості «Унікум». Разом - партнери, які долучаються до гри та діляться своїм досвідом у майстер-класах. Це люди або організації, які працюють з підлітками і для підлітків, використовуючи новітні підходи, пропонують їм підтримку, допомогу у гармонійному розвитку. Зокрема, кожен з учасників-партнерів має цікаві пропозиції для підлітків, як провести Літо-2018 весело, корисно, незабутньо!

Для забезпечення якості та чіткості організації, безпеки і комфорту учасників працюватиме численна команда. У цьому допомагає Студентське науково-практичне товариство кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка, молоді люди, котрі мають чи здобувають психологічну освіту.

Захід відбуватиметься у формі квестової гри, під час якої діти працюватимуть у командах, здобуваючи, зокрема, навики самоорганізації. Для кожної команди передбачений ментор – делікатний порадник-координатор.

ПідлітОК_БУМ - це тільки цікаве, корисне і красиве!

 

Реєстрація - за посиланням.


Вік

11–15


Вартість

загальний: 250 грн


Телефон

+380 (68) 000 18 55


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Яна Матейка, 6