Міні-садок "Snail"

Міні-садок "Snail"


Більшість мешканців Львова, навіть якщо й не є батьками, чули, якою проблемою є влаштувати малюка у державний дитячий садок. Жарти про новоспечених батьків, які після отримання свідоцтва про народження дитини одразу повинні поспішно ставати у чергу до садка, насправді недалеко відбігли від реальної ситуації. І якщо Вам вдалось подолати чи уникнути згадані перешкоди, це не завжди означає гарантований комфортний результат для Вашого малюка.

 

Що таке міні-садок

Усі батьки хочуть для своїх діток найкращих умов і педагогів, які будуть дбати про їх розвиток з турботою та уважністю, тож, ймовірно, оптимальним варіантом за таких обставин є приватний дитячий садок у Центрі розвитку дитини “Snail” – один із найкращих у Львові, що функціонує у форматі міні-садочка.

Міні-садок – це послуга, завдяки якій Ви можете вільно розпоряджатися своїм часом від однієї до чотирьох годин, знаючи, що про Вашого малюка подбають кваліфіковані та доброзичливі педагоги, що мають тривалий позитивний досвід роботи з дітьми.

Особливості міні-садка у Центрі розвитку дитини “Snail”

Міні-садок у Центрі розвитку дитини “Snail” працює щодня у будні з 10:00 до 14:00. Групи формують з діток від трьох років, які мають можливість не лише весело проводити час з однолітками і знайти нових друзів, а й отримати нові знання і вміння у затишній атмосфері.

Вихованці міні-садка Центру розвитку дитини “Snail” проводять час у безпечних, добре освітлених і належно устаткованих кімнатах. У нашому Центрі обладнані спеціальні зони для жвавих дитячих ігор, є зал із сухим басейном і м’ячами для фітболу, дітки мають величезний вибір якісних розвиваючих іграшок.

Програма садка розпланована і насичена цікавими розвиваючими заняттями, серед яких творчі (малювання, ліплення, аплцікація тощо), фізичні (руханка, йога, танці), музичні, математичні, письмові та мовленнєві тощо.

Додатковими перевагами  міні-садка є:

  • невеликі групи, які дозволяють більше часу присвятити кожному нашому вихованцю;

  • спеціально розроблена навчальна програма за методиками авторитетних педагогів М. Монтесорі, Нікітіних, Домана, Зайцева, С. Лупан;

  • гнучкість у виборі активностей відповідно до зацікавлень і схильностей кожної дитини;

  • всебічний розвиток, розширення словникового запасу і комунікаційних навичок;

  • низький рівень ризику підхопити вірусне захворювання, адже малюки з ознаками хвороби до занять у міні-садку категорично не допускаються;

  • захищеність від різноманітних алергій, адже під час смачної перерви діти харчуються лише принесеними з собою продуктами;

  • зважена цінова політика.

Програма дня

10.00 – 11.00 – заняття з творчості відповідно до розкладу 

11.00 – 11.30 – перерва (обід, принесений з собою) 

11.30 – 12.30 – заняття з розвитку 

12.30 – 13.00 – перерва для ігор

13.00 – 14.00 – зарядка, активні ігри

Розклад: 

понеділок – п’ятниця, 10.00 – 14.00

 


Коли

Пн–Пт 09:00–19:00, Сб–Нд 10:00–18:00.


Вік

3–5


Телефон

+38 (096) 416-00-74
+38 (063) 83-83-313


Посилання


Адреса

Львiв
Львів, вул. Торф'яна, 21