Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Щотижневі заняття у ЦМР "Tempo"

Щотижневі заняття у ЦМР "Tempo"


ЦМР Темро гостинно відкриває свої двері для юних меломанів

 

Для найменших діток від 1-3 років ми підготували програму "Викрутасики", яка передбачає заняття із застосування широкого спектру тактильний та просторових вправ, оскільки у такому віці діти сприймають музику виключно через рух, танцювальну активність, різноманітні яскраві реквізити. На кожному уроці діти вчаться видобувати звук з різних музичних інструментів та грати разом в музичному оркестрі. Кожен урок розкриває нову тему, серед яких «Машинка», «Зайчик», «Мишка», «Веселі забави», «Потяг», «Їжачок», «Пташка», «Веселі прогулянки», «Повітря», та ще багато інших. 
 
 Для діток від 3 років ми створили цілу музичну казку, в якій головний герой – хлопчик звук Дзень-Бум – подорожує по Королівстві Музика і знайомиться з різноманітними музичними значками, нотками та чарівниками-композиторами. На уроках використовуються тематичні пісні-поспівки, танцювальні руханки, просторові музичні активності і, звісно ж, різноманітні едукаційні музичні інструменти 

Аби кожен з наших вихованців був почутий, уроки проводяться у зміненому форматі – в міні-групах до 5 осіб!

Наша локація - центр міста. Вона зручна для тих, хто проживає неподалік або полюбляє прогулятися затишними вуличками нашого неймовірного міста. Окрім того, розклад занять в Темро спеціально розроблений таким чином, аби батьки наших діток змогли у зручний для себе час насолодитися запашною кавою та свіженьким штруделем в центрі Львова.

Після кожного уроку наші вихованці отримують маленький, але дуже оригінальний подаруночок. І це - не наліпка! Це те, що дійсно хочеться отримувати ще і ще! Цікаво? Приходьте на музичні заняття в ЦМР Темро!

Деталі та запис за телефоном, який вказаний нижче. 
Коли

Пн 11:00–12:00, Пт 17:30–19:30.


Вік

1–6


Вартість

Одноразова оплата: 100 грн (при відвідуванні декількох уроків підряд – діє знижка %)


Телефон

+380 (93) 118 33 34


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Братів Рогатинців, 18