Центр міської історії

Центр міської історії


Центр міської історії Центрально-Східної Європи засновано 2004 року як неприбуткову організацію, відтоді Центр провадить некомерційну діяльність.

У всій своїй діяльності, чи то академічній,  чи культурній, Центр дотримується принципів відкритості до нових поглядів, толерантності до відмінності, відповідальності до майбутнього.

Як інститут історичних досліджень, центр намагається продукувати нові інтелектуальні поштовхи для розвитку актуальних питань науки та сприяти формуванню обґрунтованої думки. За допомогою інформації та відкритих дискусій центр хоче запобігти маніпуляції історією з політичною метою. Завдяки конференціям, семінарам та виставкам ми сподіваємося популяризувати науковий та культурний обмін інформації.

В центрі надають студентам можливість здійснювати наукові дослідження міжнародного рівня всередині країні, запобігаючи "витоку" інтелекту за кордон.

Центр міської історії прагне бути частиною спільноти сучасного Львова, плідно співпрацювати з громадськістю та культурними інституціями, бути відкритими до різних середовищ.

Центр спрямовує увагу не тільки на наукові дослідження. Як структура, що живе у ритмі міста, Центр прагне виходити за рамки академічної діяльності та сприяти громадським ініціативам.

В центрі хочуть допомогти Львову стати осередком інтелектуального, наукового і культурного життя не лише в Україні, але й  в Європі.

Деякі наміри Центру зазначені у Статуті Фундації від 9 листопада 2005 року:

  1. Заохочувати дослідження у царині міської історії Центрально-Східної Європи шляхом фінансування науково-дослідницького інституту.

  2. Формувати міждисциплінарні міські студії у Львові та Центрально-Східній Європі через міжнародну співпрацю з іншими науковими інституціями.

  3. Спонукати вивчення історії Львова як осередку багатокультурної історичної спадщини через співпрацю з місцевими науковими інституціями.

  4. Брати участь у культурному житті Львова через організацію та підтримку громадських ініціатив.

  5. Сприяти внутрішньому та зовнішньому розумінню України як частини Європи шляхом міжнародних культурних обмінів та наукових досліджень, підтримувати перспективу вступу України до Європейського Союзу.

  6. Розвинути суспільне усвідомлення важливості історичного ландшафту Львова через збір та каталогізацію інформації та документів, що також допоможе захистити та зберегти вагому частину європейського історичного скарбу.


Час роботи

Пн–Чт 10:00–18:00, Пт 10:00–17:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (32) 275 17 34
institute@lvivcenter.org


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Академіка Богомольця, 6