Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Вмикай літо – долучайся до драйвових таборів

Вмикай літо – долучайся до драйвових таборів


Вмикай літо – долучайся до драйвових таборів.

 

ТС «Винахідник» запрошує юних дослідників провести гарячі літні дні у міському робототехнічному таборі. По буднях, з 10:00 по 18:00 школярі 1-4 класів та з 10:00 по 17:00 школярі 5-9 класів поринуть світ пригод разом із LEGO.

На вас чекають дві захоплюючі літні програми табору: 

  • «Пригоди з LEGO movie» 1-4 класи

  • «Технології майбутнього» 5-9 класи.

Учні 1-4 класів спільно з мультяшними героями Люсі та Ембетом помандрують найвідомішими парками розваг. Під час подорожі вони ознайомляться з архітектурою європейських столиць, пройдуть віртуальний тур Європою, навчаться технічному конструюванню, спробують свої сили у кулінарії та спортивних змагах. Також їх очікують походи та цікаві квести.

5-9 класи познайомляться з новими технологіями, роботизованими механізмами. Протягом днів табору вони досліджуватимуть роботів, розумні будинки, роботизовані  заводи і фабрики, звичайні речі з автоматичними функціями. Більше того, діти зможуть висвітлити здобуті результати на  власноруч створеному сайті WordPress.

Літні міські табори від ТС «Винахідник» - це завжди цікаво та корисно! НЕ прогавте моменту. Зголошуйтеся вже зараз. І канікули будуть незабутніми!
Вік

6–15


Вартість

Ціна за табір : 1900 грн (Ціна дії при оплаті за два тижні до табору. Ближче до початку табору ціна зміниться)


Телефон

+380 (68) 889 55 80
+380 (93) 170 74 50


Посилання


Адреса

Львiв
ТЦ «Інтерсіті» проспект Чорновола, 67г; проспект Червоної Калини, 62а; вулиця Окружна, 96