Відкрито набір дітей 3-16 років у STEM-школу INVENTOR". -50% на пробне заняття

Відкрито набір дітей 3-16 років у STEM-школу INVENTOR". -50% на пробне заняття


Запрошуємо дітей від 3 до 16 років на курси з робототехніки, LEGO-конструювання, програмування у STEM-школу INVENTOR м.Львів

 

Встигніть забронювати місця у зручний для вас час.

Новий навчальний рік розпочато у INVENTOR. Це позашкільна освіта на основі STEM підходу, яка надає дітям цікаве навчання через дію, на два кроки попереду від звичної шкільної системи.

 

В основу нестандартного підходу INVENTOR закладено поєднання творчості з вивченням точних і природничих наук. STEM-школа INVENTOR — це багато можливостей, де діти роблять перші кроки назустріч дорослим мріям. Тут навчають і розкривають дітей за допомогою інноваційних засобів STEM-освіти. Кожен курс розвиває основні компетенції: креативність, критичне мислення, комунікабельність та науково-технічну грамотність. Розвиток цих компетенцій допоможе дітям реалізувати свої найскладніші ідеї та мрії вже сьогодні і стати успішними у майбутньому.

 

У STEM-школі INVENTOR навчання трьох рівнів: JUNIOR, MIDDLE, SENIOR

  • STEM junior передбачає навчання дітей віком від 3 до 6 років. Тут представлені такі курси, як: «Ранній розвиток», «Наука про світ»,  «Цікава інженерія», «Початкова механіка», «Підготовка до школи».
  • STEM middle передбачає навчання дітей віком від 6 до 10 років. Ви можете записати свою дитину тут на такі курси: «Захоплююча математика. Рівень 1», «Захоплююча математика. Рівень 2», «Основи робототехніки», «Робототехніка Scratch», «Minecraft Education», «Практична механіка», «Science», «Країнознавство»,  «Архітектура. Рівень 1», «Архітектура. Рівень 2»
  • STEM senior  передбачає навчання дітей віком від 10 до 16 років. Тут ваша дитина зможе відвідати ось такі курси: «Робототехніка Mindstorms», «Експерименти з робототехнікою», «Robotics in VR»,  Підготовка до WRO, «Developer: електроніка та програмування», «Developer: розробка ігор та 3D-моделювання»

 


Коли

Пн–Сб 10:00–20:00, Нд 10:00–18:00.


Вік

3–16


Вартість

Абонемент на 4 заняття від: 960 грн


Телефон

+380 (68) 889 55 80
+380 (93) 170 74 50


Посилання


Адреса

Львiв
ТЦ «Інтерсіті» проспект Чорновола, 67г; проспект Червоної Калини, 62а; вулиця Окружна, 96