Курс «Developer. Web Online»

Курс «Developer. Web Online»


Ваш юний винахідник чи юна винахідниця вже цікавляться, як створити власний сайт, який будуть відвідувати мільйони користувачів?

Курс «Developer. Web-програмування» допоможе дитині знайти своє місце в обширному світі ІТ та отримати hard skill для майбутньої професії.

 

Опис:

У фокусі навчання – веб-технології. Діти вивчають основи HTML, CSS та JavaScript. Саме ця база дозволить дітям легко та цікаво вивчати текстові мови програмування та навчитись структурувати власні ІТ-проекти. На першому занятті з курсу учні та учениці складають тест. Це є обов'язковим для того, аби підібрати групу з однаковим рівнем успішності. Щоб студенти могли працювати з більш-менш однаковою швидкістю і отримали максимум знань із курсу.

Яких результатів досягаємо:

На заняттях курсу учні та учениці навчаться створювати веб-сайти за допомогою html, css, конструкторів сайтів. Отримають базові навички у програмуванні та зможуть знаходити помилки в коді. Розвинуть алгоритмічне мислення, швидкодрук, вміння працювати з кодом та самостійно знаходити рішення. Створять перші матеріали для свого портфоліо.

Тривалість заняття: 2 години


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

11–16


Телефон

+380 (68) 889 55 80
+380 (93) 170 74 50


Посилання


Адреса

Львiв
ТЦ «Інтерсіті» проспект Чорновола, 67г; проспект Червоної Калини, 62а; вулиця Окружна, 96