Дистанційні ІТ курси від STEM-школи InventorВстигніть записатися на заняття вже сьогодні та отримати  - 50% на пробне заняття  з будь-якого курсу!

 

STEM-школа INVENTOR - позашкільна освіта нового формату для дітей від 3-х до 16-ти років. Кожен курс у STEM-школі INVENTOR розвиває основні компетенції: креативність, критичне мислення, комунікабельність та науково-технічну грамотність.

 

STEM-школа INVENTOR пропонує курси онлайн:

Програмування Scratch Junior Online (для дітей 5-7 років)

На онлайн-заняттях діти оволодіють базовими навичками програмування у середовищі Scratch Junior. Вивчать поняття: алгоритм, цикл, траєкторія руху, умова, вибір, функція тощо. Навчаться працювати у спрощеному графічному редакторі. Розвиватимуть логіку та технічне мислення. Навчатимуться аналізувати й мислити нестандартно. Презентуватимуть свої проєкти онлайн-одногрупникам.


«Програмування та англійська мова»  Online (для дітей4-5 років )

Заняття онлайн-курсу «Англійська мова» спрямовані на оволодіння дітьми початковими навичками англомовного спілкування. Програма курсу розроблена для дітей, які тільки розпочинають вивчати іноземну мову. Засвоєння іншомовної лексики відбувається у цікавій ігровій формі. Діти поступово розуміють англомовні слова, починають їх вживати у своєму активному мовленні, вправляються у закріпленні нових навичок під час різноманітних активностей та практичних завдань.Засвоєння англійської мови відбувається одночасно із вивченням основ програмування у середовищі Scratch Junior. Діти закріплюють нові мовленнєві навички під час створення власних інтерактивних історій, ігор на планшеті, проектів у графічному редакторі.


Пізнаю світ з Minecraft: EE (для дітей 2-3 класу)

На цьому курсі діти отримають знання з анатомії, біології, природознавства, інженерії. Розвинуть навички читання, письма, рахунку, логіки, просторової уяви, креативності та командної роботи. Навчаться розподіляти та виконувати різні ролі в команді, враховуючи інтереси всіх учасників.


Програмування з Minecraft: EE (для дітей 3-4 класу)

Цей курс створений для майбутніх програмістів та програмісток, які не хочуть бути лише користувачами, а мріють стати розробниками власних ігор!


Developer. Web Онлайн (для дітей 5 -11 класів)

На заняттях курсу учні та учениці навчаться створювати веб-сайти за допомогою html, css, конструкторів сайтів. Отримають базові навички у програмуванні та зможуть знаходити помилки в коді. Розвинуть алгоритмічне мислення, швидкодрук, вміння працювати з кодом та самостійно знаходити рішення. Створять перші матеріали для свого портфоліо.

Курс «DEVELOPER. Розробка ігор та 3-D моделювання» ( Для дітей 6-11 класи) 

Fusion 360, 2D catcher, 2D платформери, First Person Shooter (3D) та платформа Unity –  вже через декілька занять на курсі «DEVELOPER. Розробка ігор та 3-D моделювання» юний програміст та програмістка зможе пояснити та показати значення цих програм та платформ. 
Курс «DEVELOPER. Розробка ігор та 3-D моделювання» має потужну профорієнтаційну роль для дітей. У фокусі — 3D-моделювання, створення ігор. Діти починають вивчати середовища Fusion 360 і Unity, знайомляться з мовою програмування C#.

Зареєструватися!
Коли

Пн–Сб 10:00–20:00, Нд 10:00–18:00.


Вік

3–16


Вартість

Пробне заняття : 200 грн: 200 грн ( курси від 1040 до 1360 грн./місяць)


Телефон

+380 (68) 889 55 80
+380 (93) 170 74 50

vynahidnyk.lviv1@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
ТЦ «Інтерсіті» проспект Чорновола, 67г; проспект Червоної Калини, 62а; вулиця Окружна, 96