Дистанційні ІТ курси від STEM-школи InventorВстигніть записатися на заняття вже сьогодні, адже до кінця березня 2021 року діють акції: -50% на пробне заняття та -20% на перший абонемент з будь-якого курсу!

 

STEM-школа INVENTOR - позашкільна освіта нового формату для дітей від 3-х до 16-ти років. Кожен курс у STEM-школі INVENTOR розвиває основні компетенції: креативність, критичне мислення, комунікабельність та науково-технічну грамотність.

 

STEM-школа INVENTOR пропонує курси онлайн:

Програмування Scratch Junior Online (для дітей 4-5 років)

На онлайн-заняттях діти оволодіють базовими навичками програмування у середовищі Scratch Junior. Вивчать поняття: алгоритм, цикл, траєкторія руху, умова, вибір, функція тощо. Навчаться працювати у спрощеному графічному редакторі. Розвиватимуть логіку та технічне мислення. Навчатимуться аналізувати й мислити нестандартно. Презентуватимуть свої проєкти онлайн-одногрупникам.


Програмування Scratch Online (для дітей 2-4 класу)

На цьому курсі діти навчаються створювати ігри, анімацію, мультфільми у середовищі Scratch 3.0. Вигадують свої ігрові сюжети та втілюють їх у життя. А після практичної частини презентують власну гру чи анімацію іншим учасникам та учасницям заняття. Кожне онлайн-заняття – це створення нового проєкту, тому це відмінна можливість втілити всі творчі ідеї для власних ігор.


Пізнаю світ з Minecraft: EE (для дітей 2-3 класу)

На цьому курсі діти отримають знання з анатомії, біології, природознавства, інженерії. Розвинуть навички читання, письма, рахунку, логіки, просторової уяви, креативності та командної роботи. Навчаться розподіляти та виконувати різні ролі в команді, враховуючи інтереси всіх учасників.


Програмування з Minecraft: EE (для дітей 3-4 класу)

Цей курс створений для майбутніх програмістів та програмісток, які не хочуть бути лише користувачами, а мріють стати розробниками власних ігор!


Developer. Web Онлайн (для дітей 6-11 класів)

На заняттях курсу учні та учениці навчаться створювати веб-сайти за допомогою html, css, конструкторів сайтів. Отримають базові навички у програмуванні та зможуть знаходити помилки в коді. Розвинуть алгоритмічне мислення, швидкодрук, вміння працювати з кодом та самостійно знаходити рішення. Створять перші матеріали для свого портфоліо.

 

Зареєструватися!
Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

3–16


Вартість

Пробне заняття : 100 грн: 100 грн ( курси від 440 до 640 грн./місяць)


Телефон

+38 (068) 889 55 80
+38 (093) 170 74 50

vynahidnyk.lviv1@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
ТЦ «Інтерсіті» проспект Чорновола, 67г; проспект Червоної Калини, 62а; вулиця Окружна, 96