Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Львів - місто історій

Львів - місто історій


Львів - місто історія. Подорож-тренінг. Вік: 14-17 років. 

 

  • Дати: 1.08-10.08 (точні дати уточнюються) 5 днів + дорога.

  • Вік: 14-17 років.

  • Вартість: 10 000 грн.

  • Реєстрація до 10 липня.

Підлітковий вік - саме час, коли потрібно знайти свій шлях, повірити в свою мрію, щоб реалізуватися, як творча особистість. Команда Teens пропонує відправитися в особливу подорож в двох вимірах. Фізично ми перемістимося до Львова, а психологічно здійснимо подорож всередину самих себе. 4 дня самопізнання в самому самобутньому і креативному місті України!

  • 1 день. Творче побачення зі Львовом. Хлопцям належить непроста прогулянка вулицями старого Львова - їм доведеться відшукати в ньому самих себе - розповісти про свій особистий досвід, якостях, інтересах і досягнення за допомогою колажу, використовуючи образи, знайдені в місті.

  • 2 день. Розслідування на Личаківському кладовищі. Величний некрополь - ідеальне місце, щоб задуматися про те, наскільки повно ми проживаємо своє життя. Хлопцям доведеться вирішити мега-головоломку: відшукати заховані шматочки пазлу на старовинному кладовищі, вирішуючи загадки про життя видатних людей, а потім з'єднати знайдені фрагменти в цілісну картинку. Ось тільки, як в житті, часу буде мало, а перешкод багато ...

  • 3 день. Пікнік в Стрийському парку. У старовинному парку на свіжому повітрі думається дуже добре! Хлопці будуть освоювати методи генерації ідей на практиці, відкриваючи в собі безмежну творчу силу, виконувати різні креативні завдання, вирощуючи відвагу і винахідливість, грати в веселі командні ігри, розчищаючи дорогу безмежного ентузіазму.

  • 4 день. Дивовижні львівські історії. Львів - місто пригодницьких історій. Хлопці познайомляться з деякими з них, а потім створять карту Посередності, яка допоможе зрозуміти, як почати жити в країні неабиякий. Мандрівники прокладуть маршрут своєї унікальної життя, позначать головні віхи на шляху, попрацюють зі своїми мріями і знайдуть компас, який вказує на справжній північ - своє призначення.

  • 5 день. Львів місто друзів. Цей день учасники планують самостійно, і в групі друзів відправляться на прогулянку по Львову. А після з тренером запланують нові цілі і плани з проектом #TEENS.

ТРЕНЕР І АВТОР ПРОГРАМИ - Христина Параскєвова - самий креативний тренер нашого проекту і за сумісництвом ведучий психолог в проекті TEENS, гештальт-терапевт, арт-терапевт, Ph.D в області психології, психолог в проектах, які підтримує UNICEF.

Реєстрація за посиланням

Телефон: +380 (50) 057 90 52.


Вік

14–17


Вартість

Львов: 10000 грн


Телефон

+380 (50) 057 90 52


Посилання


Адреса

Львiв