Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Школа Різдва

Школа Різдва


Ми запускаємо серію творчих майстер-класів від нашої Школи Різдва!

 

Наша команда створила Школу Різдва, в межах якої ми не лише познайомимо дітей із традиціями свят, але й завдяки різноманітним творчим майстеркам допоможемо розкрити їх творчі та артистичні здібності!

  • 8-ого грудня в межах заняття діти  колядуватимуть та співатимуть пісеньки, а також матимуть можливість написати лист до Миколая! Реєстрація.
  • 10-ого грудня в межах заняття діти матимуть можливість власноруч зробити листівку до свят, послухати що таке Вертеп та звідки походить ця традиція. Реєстрація

Разом з нами ваші діти зануряться у святкову атмосферу та наспівуватимуть колядки!

Заняття та майстерки відбуватимуться за адресою: вулиця Порохова, 20Д (навпроти стадіону "Сільмаш", біля Kredens kafe)

 

Вартість одного майстер-класу - 300 гривень (тривалість - 3 год)
Вартість усіх майстер-класів - 2 000 гривень (6 комплексних занять)*
Пропонуємо 2-годинні святкові майстерки на вибір (за попереднім записом) для груп дітей у нашій школі від 5 до 10 ос.(вартість 200/дитина)

*виручені кошти будуть спрямовані на організацію ідентичних різдвяних майстер-класів для вихованців з Центру підтримки дітей при ліцеї "Просвіта"

Так як зустріч тривала, ми передбачили смачний перекус :)

 


Вік

5–11


Вартість

Вартість одного майстер-класу, 3 години: 300 грн (*виручені кошти будуть спрямовані на організацію ідентичних різдвяних майстер-класів для вихованців з Центру підтримки дітей при ліцеї "Просвіта")
Вартість усіх майстер-класів, 6 комплексних занять: 2000 грн (*виручені кошти будуть спрямовані на організацію ідентичних різдвяних майстер-класів для вихованців з Центру підтримки дітей при ліцеї "Просвіта")


Телефон

+380 (68) 998 19 19


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Порохова, 20Д