Відкрито набір у 1-4 класиВІДКРИТО НАБІР У 1-3 КЛАСИ!

 

 1. 1000м2 площа школи та садка
 2. 3000 м2 власної зеленої території з продуманим ландшафтом
 3. Спортивний майданчик для ігор з м'ячем
 4. Укриття: спеціально обладнане підвальне приміщення з двома виходами

Наші ціни:

 • 8:30 - 15:00   8500 грн/міс з триразовим харчуванням, гуртки оплачуються окремо
 • 8:30 - 18:30   10000 грн/міс з чотириразовим харчуванням, вартість гуртків входить в суму оплати

Програма початкової школи (6 - 9), 1-3 класи

Марія Монтессорі називала 6-9 років «другим планом розвитку», який характеризується загостреним почуттям уяви. Діти починають дивитися за межі власного повсякденного досвіду, щоб уявити інші місця та часи. Почуття цікавості дитини зростає, коли вона починає запитувати «чому?» і як?" а не "що це?"

Практичні матеріали Монтессорі дозволяють учням початкової школи виконувати широкий спектр завдань, зокрема вчитися читати, вивчати орфографічні моделі та похідні слова, досліджувати передові математичні концепції та розпізнавати числові та просторові співвідношення.

Вони також вчаться використовувати щоденний/тижневий робочий план, який окреслює завдання, академічні цілі та вибір роботи.

Навчальний план:

 • Соціальний
 • Мова
 • Математика
 • Дитина у Світі
 • Спеціальні/додаткові заняття: музика, фізкультура, спортивні секції, мистецтво

Метод Монтессорі, розроблений доктором Марією Монтессорі, є орієнтованим на дитину освітнім підходом, призначеним для розвитку критичного мислення в середовищі спільного та практичного навчання.

Школи Монтессорі глибоко поважають дітей як унікальних особистостей, приділяючи особливу увагу соціальному та емоційному розвитку дітей. Заохочення дітей стати незалежними мислителями - необхідна навичка, коли вони готуються до завтрашнього дня - є ключовим компонентом Монтессорі-освіти.

Монтессорі-навчання базується на таких концепціях:

 1. Метою Монтессорі-освіти є виховання автономних, компетентних, відповідальних і адаптивних громадян, які навчаються все життя та здатні вирішувати проблеми.
 2. Навчання відбувається в атмосфері допитливості , співпраці та виховання. Учні будують власні знання через досвід, ініційований власними силами та вчителем.
 3. Навчання відбувається на основі досвіду, воно відбувається за допомогою всіх органів чуття. Особливо в перші роки Монтессорі-освіти учні навчаються, маніпулюючи матеріалами та взаємодіючи з іншими. Цей значущий досвід служить попередником для розвитку розуміння більш абстрактних понять.
 4. Особистість розглядається як єдине ціле . Фізичні, емоційні, соціальні, естетичні та пізнавальні потреби та інтереси нероздільні й однаково важливі.
 5. Повага до себе, інших, навколишнього середовища і життя необхідна для розвитку дбайливого ставлення до всіх людей.
 6. Монтессорі-вчителі слідують за дитиною, а не за навчальним планом, адаптуючи уроки та досвід відповідно до індивідуальних потреб дитини.

Smiling Eyes Montessori School базується на принципах Монтессорі, надихаючи на радісне відкриття себе та пристрасть до навчання та незалежного мислення.

Основні цінності:

 • Освіта для життя
 • Радісне середовище для дітей
 • Індивідуальний підхід в навчанні
 • Вчителі, які орієнтуються на дітей
 • Батьківське партнерство

Коли

Пн 23:30–18:30, Вт–Пт 08:30–18:30.


Вік

6–9


Вартість

8:30 - 15:00: 8500 грн (Ціна вказана за місяць на неповний день, гуртки сплачуюються окремо)
8:30-18:30: 10000 грн (Ціна вказана за повний день, вартість гуртків входить в суму оплати)


Телефон

+380 (95) 451 81 06


Посилання


Адреса

Львiв
вул Дорошенка, 5, Зимна Вода