Skill Shop Malala

Skill Shop Malala


Простір для дітей та підлітків

 

Malala - це новий пункт призначення на величезному ринку навчальних та світоглядних курсів для підлітків


Це простір, в якому не обмежують і не оцінюють, а мотивують розкривати крила. Відстежуючи тенденції популярності професій, засновники Skill Shop Malala переконані: успішна кар’єра - це та, яку людина робить в улюбленій справі, а ключі до гармонійного розвитку - не лише у професійних знаннях, а і у тих важливих soft skills, без яких неможливо адаптуватись у сучасному світі. 

Тому тут пропонують кілька нестандартних курсів, які допоможуть підлітку повірити у свій талант та розкрити його:

  1. “ProCinema - курс режисерів”. Ознайомившись з базовими поняттями кінематографа та відвідавши практичні заняття, ваш старшокласник зможе застосувати ці знання для власного блогу, або - власного міні-серіалу. А взявши участь у конкурсі, приміром, Children Kinofest, - зможе оцінити свої роботи та перспективи серед інших юних режисерів.
  2. “Гуманітарна математика” - про головне у математиці, цікаве та доступне для кожного. Розвіюємо міф про те, що математика і “гуманітарії” несумісні, допомагаємо розвинути математичну логіку, прокачати критичне мислення і підготуватися до ЗНО.
  3. “Street Art” - для тих, хто має художні здібності і хоче втілити політ своєї фантазії у “вуличному” мистецтві.
  4. “Magellano Університет”: сертифікована програма професійної орієнтації для підлітків.  Шляхом, який обираєш сам, йти цікавіше.
  5. “Імпровізація”. Універсальний яскравий курс, який допоможе підлітку збільшити впевненість у собі та розвинути навички спілкування. “Комунікуй, реагуй, адаптуйся!” - гасло курсу. Знання, отримані тут, знадобляться у багатьох сферах життя.
  6. “Критичне мислення” - так, відтепер цей курс існує і для підлітків теж. Ми оформили знання про правду, брехню, маніпуляції та формування власної думки таким чином, щоби зацікавити ваших дітей і навчити їх по-справжньому мислити критично. Must have навичка сучасної людини. 

Невеликі групи, натхненні і професійні викладачі, багато корисного спілкування та чудова альтернатива дозвіллю у ґаджетах - все це Skill Shop Malala. 


Час роботи

Пн–Пт 14:00–21:00, Сб 11:00–18:00.


Квитки

Одне заняття від: 150 грн


Контакти

+380 (98) 191 93 19
malala.skillshop@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Героїв УПА, 57