Вейксерф, флайборд, водні лижні, пляжний відпочинок у Sirka sportНеподалік Львова запрацювала туристична локація «Sirka Sport», яку також називають простором підкорення хвиль.

 

Тут на відвідувачів чекають найрізноманітніші види активного відпочинку на воді. 

 

У «Sirka Sport» можна покататись на сапах, каяках, вейксерфі чи вейкборді, монолижі, вейкфоілі, водних лижах та політати на флайборді. Або просто відпочити на березі найбільшої водойми Західної України, яку ще називають Львівським морем.

Найпростішим для початківців є вейксерф. Хвилю для катання створюватиме спеціальний катер. А відчуття свободи і адреналіну гарантовано подарує вейкборд. Так-так, катати на борді можна не лише гірськими схилами, а ще й на воді. На флайборді ви зможете відчути себе супергероєм та політати без крил. Пристрій дозволяє підняти людину на 10 метрів над водою. Також можна пірнати під воду та винирювати, наче дельфін. Опанувати водні пристрої початківцям допоможуть тренери. 

 

Все, що вам потрібне для відпочинку – купальний костюм та рушник, якщо маєте особистий гідрокостюм, то теж беріть. Якщо не маєте – не біда, все спорядження вам нададуть на місці.

А якщо ви не є любителем активного відпочинку – теж не біда. У «Sirka Sport» можна зануритись у пляжний відпочинок! Поспілкуватись з друзями у шатрі та березі озера, розмістити свій намет у кемпінгу чи заночувати у вже готовому глемпінгу… На території комплексу є паркінг, кафе та душ. 

 

«Sirka Sport» розташована на закритій локації біля Яворівського озера, тож потрапити сюди можна лише за попереднім бронюванням. Для цього телефонуйте або бронюйте відпочинок на сайті. 


Коли

16 Червня - 31 Серпня, час: 10:00-20:00.


Вік

0+


Вартість

Вхід на територію комплексу (Пляжний відпочинок) / п'ятниця - неділя: 300 грн (У вартість вхідного квитка включено: ● перебування на території комплексу з 10:00 до 21:00 ● м'який пуф для комфортного відпочинку )
Вхід на територію комплексу (Пляжний відпочинок) / середа - четвер: 200 грн (У вартість вхідного квитка включено: ● перебування на території комплексу з 11:00 до 20:00; ● м'який пуф для комфортного відпочинку.)
Для дітей зростом до 110 см вхід : Безкоштовно


Телефон

+380 (73) 876 12 34


Посилання


Адреса

Львiв
Sirka Sport Яворівське озеро