Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Піньята у ДРЦ "Веселий Вулик"Що ж таке піньята?

 

Піньята — це іграшка з пап’є-маше, зроблена у формі тваринки, квіточки, казкового героя чи іншої фігури, наповнена солодощами, іграшками, яскравими прикрасами та різними маленькими подарунками. У Веселому Вулику – це найвеселіший атрибут свята, адже гра, в процесі якої іменинник або іменинниця розбиває велику яскраву піньяту, підвішену у повітрі, перетворюється на грандіозну веселу подію.

 

Сюрприз в середині!

Наповнюється піньята до того, як прийдуть гості, щоб вони не знали, які сюрпризи чекають їх усередині. Піньята підвішується в попередньо вибраному місці. Зазвичай дітям старше 3-х років зав’язують очі, розкручують на місці, вручають біту і гра починається. Іменинник повинен постаратися потрапити бітою в підвішену піньяту і розбити її. Щоб зробити гру більш захоплюючою і цікавою, піньяту можна розгойдувати, опускати і піднімати, при цьому давати учаснику неправдиву інформацію: говорити «вище», коли піньята висить низько, і «нижче», коли насправді вона високо.

Маленьким дітям можна запропонувати інший вид гри в піньяту, коли її не треба розбивати, а тільки тягнути за спеціальні мотузочки.


Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

3–14


Вартість

Вартість піньяти: 250 грн


Телефон

+380 (98) 888 01 22 ТРЦ "Шувар
+380 (67) 675 53 39 СТРЦ "Спартак"


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Гетьмана Мазепи, 1Б, СТРЦ "Спартак"; пр. Червоної Калини 36, ТЦ «Шувар»