Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виховання дитини трьох перших років життя

Виховання дитини трьох перших років життя


Раді представити вам курс лекцій на основі Теорії Привязаності: «Як сформувати стосунки з дитиною перших років життя: щоб не було пізно! Де починається чи закінчується виховання?»

 

Перша лекція з курсу: «Виховання дитини трьох перших років життя». Поговоримо про важливість привязаності в житті дитини. Як вона формується та для чого? Чи можна прив’язати дитину до себе «занадто»?

Розглянемо перші три роки життя та функцію привязаності в них: можливості які вона нам дає, та нюанси, які потрібно брати до уваги. Торкнемось частих проблем діток віку до 3-ох років: «terrible two» чи криза трьох? Дізнаємось, як знайти баланс в батьківстві: занадто суворі батьки чи ті, які забагато дозволяють?

Чи важливі для дитини перших років життя: соціалізація в садку, часті розвиваючі заняття, ранній розвиток, велика кількість соціальних зв`язків, тощо. Що таке соромязливість і яка її функція: чому моя дитина боїться бабусю і дідуся, чи дядьків з бородою, наших друзів, свою хресну маму/тата? Коли можна відлучатись від дитини, на скільки часу та як зробити це максимально м’яко? Ці та інші питання у форматі лекції та питань-відповідей.

Тривалість: 2 години; кількість місць: 20.

Лектори: Олександра Годлевська, Тєрьохіна Ольга.

П.С. На лекції можна бути присутнім з дитиною, лиш беріть до уваги вік вашої дитини, тривалість лекціі та рівень усвідомленості дитини.

Будь ласка, заповніть форму, якщо плануєте відвідати курс.


Вік

Батькам


Вартість

Організаційний внесок: 250 грн


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Городоцька, 45