Школа Магії Театру

Школа Магії Театру


Театрально-драматургічна студія Школа Магії Театру - спеціальний простір, де дитина може розповісти про себе, свої мрії, бажання, переживання, радості й прикрості зі сцени, використовуючи весь можливий театральний інструментарій.

Тут діти самі пишуть п'єси, самі в них грають та самі їх ставлять. Студія створена в 2014 році творцями фестивалю дитячої драматургії АртТЮЗарТ.

Сьогодні в нашій студії працюють 4 різних вікових групи:

  •  3-4 роки. Це формат творчого розвиваючого процесу. Фантазування, предметна дія, розвиток уваги, партнерської і груповий сюжетної гри. У цієї групи вже є свої власні авторські сюжети. Група створена на базі чарівного #HoneyHome.
  •  5-6 років. Активний творчий процес для дошкільнят. Серйозні сюжетні занурення, написання і втілення на сцені результатів роботи. Основні акценти - фантазія, уява, утримання уваги, колективна взаємодія, формування навичок слухання, реагування та імпровізації. Ця група також існує на базі і за результатами запитів #HoneyHome.
  •  6-9 років - КАЗКАРІ. Молодші школярі освоюють новий світ громадського виховання, зустрічаються з новими правилами і людьми. Про це та багато іншого вони розповідають в своїх історіях і експериментують на сцені. Тут вже активно застосовується театральний тренінг, який розвиває безліч важливих навичок, пов'язаних з концентрацією, спонтанністю, імпровізацією, творчим мисленням, сценічної свободою, правильною мовою, партнерською і колективною взаємодією. Тут вже створюються повноцінні сюжети для дитячого театру. Ця група сьогодні існує завдяки дивовижному проекту @ АРТЕ-центр "Фрагменти" Центр підтримки та інтеграції переміщених осіб
  •  11-13 років - ТВОРЦІ. Наші підлітки - це найстарша група студії, яка існує з найперших днів. Нею написано і поставлено вже три повноцінних п'єси - «Дитячий світ - це вам не іграшки», «Принцесі 10 років», «Саша і Тайлер». З весни 2016 року ця група діє за підтримки проекту @ АРТЕ-центр "Фрагменти" Центр підтримки та інтеграції переміщених осіб. Найголовніше питання, з якими вони готують нову постановку - Що я хочу сказати глядачеві? Це і є основна задача студії - дати можливість розповісти світу свою точку зору.

Один з важливих принципів Школи Магії Театру: театр для дітей, а не діти для театру. Тому ми намагаємося уникати традиційних кастингів, в яких дітей відбирають по сценічним здібностям. Ми вважаємо, що кожна дитина геніальний, а театр просто дає можливість проявити і пред'явити це світу. Для нас важливо, щоб театральні методи були корисні хлопцям та дівчатам для реалізації в будь-якій професії, яку вони виберуть в подальшому.


Контакти

+380 (99) 621 19 98 - Яна

yana197457@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
вул. Пушкінська, 79/1