Школа фігурного катання BauerШкола фігурного катання «Bauer» - більше ніж спорт, яскравіше, ніж розваги

 

Заснована наприкінці 2019 року школа, чия назва походить від однойменного елементу фігурного катання, відкрила двері для діток від 3 до 15 років в один з найбільш витончених видів спорту.

Тут можна знайти формати занять для кожної дитини, виходячи з мети, яку вони перед собою ставлять. Всього є три рівня навантаження, які відповідають різним напрямкам підготовки:

Група Юний Фігурист – це початківці, які ставлять перед собою мету навчитись впевнено кататись та освоїти базові елементи цього дивовижного спорту. Ця група займається по вихідних та ділиться по вікових параметрах, від 3 до 5 років та від 6 до 15.

Група Аматор – це вчорашні юні фігуристи та початківці, які ставлять перед собою мету виступати на змаганнях аматорів в Україні та за її межами, приймати участь у різноманітних показових виступах та льодових мюзиклах, які є невід’ємною частиною життя школи. В цій групі діти  займаються по спеціальній програмі, в яку включено загальна та спеціальна фізичні підготовки, гімнастика, балет,  льодові тренування. Заняття відбуваються тричі на тиждень на ковзанках ТРК Південний та у ТРЦ «King Cross Leopolis.

Група Спорт – набирається виключно зі спортсменів групи Аматор, коли вони досягають певного рівня і можуть пройти необхідне тестування при вступі. Це дітки, які ставлять перед собою справжні великі спортивні цілі. Тренування проходять 6 разів на тиждень, всього 70 годин в місяць, обов’язковими є загальна та спеціальна фізичні підготовки, гімнастика, балет, спеціальний курс по пластиці та льодові тренування. Діти прийматимуть участь в українських та міжнародних спортивних змаганнях, готуються до виконання основних ролей в льодових постановках.

 

Займаються фігуристи на двох, придатних для цього майданчиках у Львові: на Південному та у ТРЦ «King Cross Leopolis» та власному спортивному та хореографічному залі на Південному.

 

Школа забезпечує повний комплекс для рівномірного розвитку дитячого тіла, яке росте та змінюється. Зі всіма спортсменами працює професійний масажист - реабілітолог, медичний супровід проводить дитяча поліклініка Веселка, а страхування спортсменів забезпечує страхова група ПЗУ Україна.

Зараз у школі займається близько 50 дітей. Основним правилом школи є обмежені групи, не більше 10 дітей, для ефективної індивідуальної роботи з кожною дитиною. Вартість навчання залежить від групи. Починається вона від 1500 гривень за місяць і до 4200 гривень. Все залежить від кількості тренувань та чисельності тренерського складу, який працює з дітьми. Вхід на лід та прокат ковзанів оплачується окремо по спеціальних цінах, що діють для учнів школи.

 Заходи організатора

Спортивні гуртки та карантинні вимоги: як займаються спортом фігуристи школи Bauer?

Забронювати

Час роботи

Вт–Пт 15:00–22:00, Сб–Нд 08:00–19:00.


Квитки

Пробне тренування: 200 грн (пробне тренування проходить в групі "Юний Фігурист", включає в себе 1 годину тренування в залі та 1 годину тренування на льоді, графік субота/неділя)


Контакти

+380 (98) 115 15 54
bauer.lviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Щирецька, 36

Як дістатися?

Ми знаходимось у ТРК Південний, ковзанка у ТЦ Муксимум та на ковзанці ТЦ King Kross Leopolis