Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Майстер-класи Lviv Bandur Fest 2021

Майстер-класи Lviv Bandur Fest 2021


Майстер-класи Lviv Bandur Fest 2021

 

Щороку в рамках Lviv Bandur Fest проходять практичні майстер-класи для бандуристок та бандуристів, де бандуристи з різних міст та країн діляться своїми знаннями, техніками гри, досвідом з музичного життя і заряджають енергією бандурний світ. Ці майстер-класи є однією з небагатьох можливостей неформальної освіти та ресурсом навчальних матеріалів для бандуристів, школярів та студентів, вчителів та викладачів.

Цього року ми підготували для вас низку нереально крутих і цікавих майстер-класів, на які можна потрапити безкоштовно за попередньою реєстрацією.

16 вересня, четвер 15:00 - 17:00 - Сенсотека

Іван Ткаленко - Бандурист та електронна музика: з чого почати?

Часто бандуристи задумуються над тим, щоб почати грати на електронній бандурі, але не уявляють що саме треба зробити. Скільки це коштує, яких зусиль і часу треба докласти, щоб, до прикладу, вміти грати з плейбеками і додавати на бандуру ефекти? Іван Ткаленко розповість про кроки, які потрібно зробити бандуристу, якщо він хоче грати з електронною складовою.

17 вересня, п’ятниця 12:00 - 14:00 - Сенсотека

Роман Гриньків - Інструментальна імпровізація

Роман Гриньків - український бандурист, педагог. На своєму воркшопі Роман поділиться корисною інформацією про особливі техніки гри на бандурі, інструментальне аранжування, особливості звуковидобування, написання своєї музики та створення колаборації з іншими музикантами.

17 вересня, п’ятниця 14:30 - 16:30 - Сенсотека

Імпровізація і гра джазу на бандурі

Імпровізація, лади, цифровки, відчуття пульсації в ритмі, які вправи виконувати, щоб заграти Джаз на бандурі? Все це на 2 годинній лекції, з практикою 17 вересня з засновницею гурту KoloYolo, Ольгою Гончаренко.

Учасники майстер-класу повинні мати з собою бандуру, щоб виконувати практичні завдання. Кількість місць обмежена.

18 вересня, субота 14:00 - 16:00 - Сенсотека

Техніки імпровізації та провокування натхнення для бандуристів | Анастасія Войтюк

Це практичний майстер-клас, на якому учасники зануряться у техніки імпровізації та пошукають, як саме можна провокувати, ловити та ефективно використовувати моменти натхнення. Ми попрацюємо з тілом, зі звуком, будемо вчитися взаємодіяти з партнером, вивчимо базові методи та прийоми імпровізації на бандурі, побудови власних мелодій, пісень, аранжувань. Усіх учасників просимо бути у зручному одязі з бандурами.

19 вересня, неділя 12:00 - 14:00 - Сенсотека

Ефективний музичний менеджмент від школи Music Up

Що крім музичних навичок потрібно бандуристові, щоб просувати свою творчість? Цей майстер-клас має на меті розширити знання про можливості ефективного управління музичними проектами/колективами. У рамках воркшопу будуть розкриті та опрацьовані такі теми, як брендування музичного гурту, робота з командою музичного проекту та специфіка роботи із надавачами послуг, аналіз музичного ринку сучасної бандури в Україні, підготовка технічних та побутових райдерів, управління фінансами гурту.

Цей майстер-клас підготовлений сучасною школою музичного менеджменту та маркетингу Music Up., а лекцію проведе її співзасновниця та викладачка Анастасія Войтюк.


Вік

7+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (32) 24 30 168


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Уласа Самчука, 22