Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Ігрова сімейна екскурсія Стрийським парком для дітей 4 - 6 та 7 - 9

Ігрова сімейна екскурсія Стрийським парком для дітей 4 - 6 та 7 - 9


Запрошуємо Вас на цікаву та пізнавальну сімейну прогулянку Стрийським парком!

 

Батьків з дітками 4 - 6 років об 11:00, з дітьми 7 - 9 років о 14:00.


Обов'язкова реєстрація по телефону або в мессенджері, оскільки в міні-групі може бути не більше 7 осіб, включаючи дорослих!

Тривалість:

  • 4-6 років - 1 год
  • 7-9 років - 1,5 год

Що на Вас очікує?

  1. З дітьми 4-6 років розпочнемо гру від станції “Сонячна” дитячої залізниці у Стрийському парку. За допомогою тематичних ігор, завдань та перевтілень в різні образи дослідимо верхню терасу парку. По дорозі розшукаємо велику водяну вежу, пограємо в футбол біля пам’ятника українському футболу, візьмемо один у одного інтерв’ю біля кінотеатру, політаємо з Івасиком-Телесиком на Гусях-Лебедях біля фонтану та перевтілимося в різні образи з Русалоньками! Якщо вистачить сил – спустимося до озера з живими лебедями!
  2. З дітьми 7-9 років розпочнемо нашу динамічну прогулянку зі знайомства з живими лебедями, знайдемо вербу, яку посадив Тарас Шевченко, створимо зі своїх тіл дерево та пам’ятник, зіграємо в ігри про тварин та в футбол, послухаємо легенди та казки, позмагаємося в естафетах, візьмемо інтерв’ю, як справжні журналісти, навчимося красиво робити компліменти, знайдемо заховану водонапірну вежу та фінішуємо біля станції “Сонячна” дитячої залізниці!


Цікавинкою стане те, що кожна дитина отримає свою роль та розповість невеличку історію за допомогою мобільного додатку масок Snapchat – а ми надішлемо запис батькам!

Кожному учаснику екскурсії видаємо маску. До зустрічі оф-лайн!

 

*Можливі проведення індивідуальних сімейних ігрових екскурсій на свіжому повітрі або інші варіанти сімейного відпочинку під запит.


Вік

4–9


Вартість

Сім'я 1 дитина + 1 дорослий: 200 грн
Сім'я 2 дитини + 1 дорослий або 1 дитина + 2 дорослих: 250 грн


Телефон

+380 (97) 081 71 09
+380 (93) 402 65 35
+380 (95) 339 56 72 Олеся


Посилання


Адреса

Львiв
Стрийський парк