Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Ігрова сімейна екскурсія середмістям для дітей 4 - 6 та 7 - 9 років

Ігрова сімейна екскурсія середмістям для дітей 4 - 6 та 7 - 9 років


Давайте перенесемося разом в світ легенд та ігр, завдань та збудуємо середмістя Львова разом!

 

Запрошуємо батьків з дітками 4 - 6 років о 11:00, з дітьми 7 - 9 років о 14:00.

Обов'язкова реєстрація по телефону або в мессенджері, оскільки в міні-групі може бути не більше 7 осіб, включаючи дорослих!

Тривалість:

  • 4 - 6 років - 1 год
  • 7 - 9 років - 1,5 год

Що на Вас очікує?

  1. З дітьми 4 - 6 р. ми разом створимо казку про Львівських левів та завітаємо до них в гості, перевіримо на міцність бруківку, розшукаємо пожежну систему, роздивимося, як раніше будували будинки, підпираючи їх камінням, познайомимося з богинею, яка захищає міські колодязі, відкриємо Вам таємницю шоколаду та справжнього будиночку з карамелі та уявимо себе мужніми оборонцями міста біля величезної захисної стіни!
  2. З дітьми 7 - 9 р. за допомогою завдань та тематичних ігор ми дізнаємося про всі основні частинки міста, які необхідні були для комфортного життя в ньому: знайдемо колодязі та пожежну систему, розшифруємо герб Львова та стару рекламу магазинів, замотаємося в мумію та “винайдемо” світло в місті, пограємо в захисників міста біля оборонної стіни, познайомимося з історичними персонажами, побачимо копію першого електричного трамваю, храми – і багато іншого! Після кількох годин командної гри діти зрозуміють структуру міста та що в ньому було життєво необхідним!


Цікавинкою стане те, що кожна дитина отримає свою роль та розповість невеличку історію за допомогою мобільного додатку масок Snapchat – а ми надішлемо запис батькам!

Кожному учаснику екскурсії видаємо маску. До зустрічі оф-лайн!

 

*Можливі проведення індивідуальних сімейних ігрових екскурсій на свіжому повітрі або інші варіанти сімейного відпочинку під запит.


Вік

4–9


Вартість

Сім'я 1 дитина + 1 дорослий: 200 грн
Сім'я 2 дитини + 1 дорослий або 1 дитина + 2 дорослих: 250 грн


Телефон

+380 (97) 081 71 09
+380 (93) 402 65 35
+380 (95) 339 56 72 Олеся


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Ринок, 1. Фонтан "Нептун" біля входу до ратуші (міської ради)