Садочок ЕрудитиняСадочок Ерудитиня діє з 2006 року. Проте, ще задовго до того часу ми працювали з маленькими дітками. Перші програми Ерудиту якраз були орієнтовані на малюків.

 

З приватною школою Ерудит можете ознайомитись за посиланням.

Перебування дитинки в садочку Ерудит - це:

  • розвиток
  • навчання
  • соціалізація
  • це комфорт і догляд
  • мінімалізація стресу

Ми робимо максимум можливого для того, щоб кожна дитинка, яку батьки забирають вранці з тепленького ліжечка і улюбленої кімнати, почувала себе затишно. Щоб відчувала, що їй тут безмежно раді, що на неї завжди чекають усміхнені одногрупники та дорослі.

Дуже часто дітки стартово складно адаптовуються до умов перебування «без мами», так само часто батьки важко йдуть на те, щоб «віддати комусь дитину», але нам завжди вдається подолати кризові моменти з мінімальними втратами для емоційної системи дитинки.

Тому, головна стратегічна мета діяльності садочку Ерудитиня, щоб дитина почувалась у нас так, як удома. Без атмосфери емоційної рівноваги втрачається сенс будь яких навчально-виховних, розвивально-діяльних програм, методик і всього іншого!

Ні, ми, звісно, не проти різноманітних розвивальних занять та навчальних програм у садочку. Проте не переоцінюємо їх значущість в процесах розвитку, виховання та зростання Вашої диини.

В нашому садочку:

  1. Велика огороджена територія у парковій зоні, де діти проводять багато часу. Зазвичай, протягом дня прогулянки займають близько чотирьох годин.
  2. Здорову їжу для дітей ми готуємо самостійно, лише з перевірених продуктів. У харчування входять фрукти, овочі, соки. Мало не щодня дітки гризуть моркву, нарізану соломкою. Якщо у дитинки є якісь обмеження, варто лише повідомити керівництво, і Ваша дитина ніколи не отримає продуктів, що небажані у раціоні.
  3. Заняття в садочках Ерудиту теж особливі. Окрім тих видів діяльності, які проводять вихователі (а їх дуже немало), щомісяця викладачі школи Ерудит усіх спеціальностей та напрямків готують одне заняття для малят. Таким чином, вихованці садочків знайомляться з різними науками, точними, гуманітарними, прикладними.

Ще у нас можна солодко поспати, що теж корисно!

Будемо раді відповісти на Ваші запитання.


Час роботи

Пн–Пт 09:00–19:30.


Контакти

+380 (96) 243 24 65
erudyt@i.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Лисенка, 39