Групи розвитку для мам з дітками віком 6-12 міс. «Гуглики»

Групи розвитку для мам з дітками віком 6-12 міс. «Гуглики»


Групи розвитку для мам з дітками віком 6-12 міс. «Гуглики»
 

Чи знаєте Ви, що цей вік є дуже важливим етапом розвитку дитини . Друге півріччя життя людини є фундаментом майбутньої цілісності особистості, початком інтелектуального аналізу та запорукою мистецтва брати від життя краще. Малюк вчиться наполегливо, включаючи волю та тренуючи впевненість, приймати самостійні тілесно-вольові рішення в комфортних та дискомфортних ситуаціях.

 

В цьому періоді закладаються такі важливі якості як:

  • цілеспрямованість та наполегливість;
  • вміння присвоїти корисне та відмовитися від непотрібного;
  • вміння балансувати;
  • вміння розвиватися в будь-яких умовах і ситуаціях.

 

За умови адекватної підтримки батьків та створення оптимальних умов у цьому віці мацьопа отримує розум лідера, героя, ведучого, активного дослідника свого світу.
Фахівці розробили програми. які розраховані на розвиток вищеописаних якостей всіх учасників групи (і діток, і мам), зокрема створені для підтримки гармонійного розвитку сім’ї загалом.

На заняттях особлива увага приділяється розвитку тілесного інтелекту, а саме: запуску та підтримці повзання, тренуванню хапальних рухів, чіпкості та силі ручок, пружності та міцності ніжок, укріпленню м'язів животика та спинки, розвитку вестибулярного апарату. Також до розвитку тілесного інтелекту відноситься і сенсорний розвиток, тобто розвиток можливостей зору, слуху, смаку, нюху, тактильного сприйняття.

На зустрічах малючки починають ставити свої перші цілі та вчаться їх досягати попри різні перешкоди заручившись екологічною підтримкою дорослих та спеціально підготовленим простором, який є одночасно для них і стимулом, і опорою, і тренажером дитячих здібностей.

Завдяки таким заняттям діти вчаться самостійній комунікації з однолітками, знаходять перших друзів, а мами нових коліжанок.

А бонусом для мам, окрім класної компанії та неймовірно радісного обличчя дитини, на першому занятті став творчий мк з виготовлення "чаші у повітрі", а по п'ятницях це буде "Слінго-Сальса" - динамічна розминка для маминого тіла, розвантаження спини, набуття гарної постави та стрункості, час приділений своєму власному розвитку.

Формула розвиваючих занять РЦ  «Мацьопа»: підтримка + розвиток + ресурс .


Коли

Пн–Пт 10:00–21:00, Сб–Нд 10:00–16:00.


Вік

0–1


Вартість

Пробне заняття: 75 грн


Телефон

+380 (32) 260 24 78
+380 (67) 674 91 97


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Івана Рутковича, 6/1