Підготовка до ЗНО/НМТ

Підготовка до ЗНО/НМТ


Мрієте про успішне складання мультимедійного тесту, навчання на бюджеті та можливість самостійно вибирати ВУЗ і напрямок? Так, це можливо!

Найкращі отримують усе, а ми допоможемо вам у цьому

 

Як отримати якісне навчання за найкращою вартістю зі знижкою до 50% читай нижче.

Цьогоріч у нашій школі проходили підготовку до ЗНО/НМТ 14 осіб, з яких ДВОЄ склали мультимедійний тест на максимальних 200 балів! І це незважаючи на те, яким важким видався 2022-2023 навчальний рік. Таких результатів наші абітурієнти досягають завдяки посиленій програмі підготовки до ЗНО/НМТ.

Окрім того, ми успішно працюємо на ринку освітніх послуг уже 9-рік і наші результати говорять промовистіше за будь-яку рекламу.

  1. Проводимо ретельний відбір викладацького колективу і гарантуємо, що з вами працюватиме лише досвідчений перевірений викладач, який допоможе зрозуміти складне та зацікавитися навчанням. Жодних студентів у якості викладачів, аматорів та інших несподіванок! А якщо не підійшов викладач? Тоді ви самостійно зможете обрати іншого з нашої бази.
  2. Групові занаяття передбачають камерні комфортні групи у складі 4-х осіб. Також є можливість займатися в парному та індивідуальному форматах.
  3. Щомісяця надаємо звіт про успішність абітурієнта з рекомендаціями від кожного викладача.
  4. Вхідний тест, контрольний - після кожної пройденої теми та пробне тестування посеред навчального року.

І НАЙЦІКАВІШЕ! Для найкращих учнів нашої школи з найвищим рейтингом є можливість навчатися за 50% від вартості навчання. Під час заняття кожен учень отримує бали, які враховуються в рейтинг, який є абсолютно прозорий і доступний для учнів та батьків.

Не екпериментуй, успішно готуйся з професіоналами та отримуй максимальний результат!

Набір триває. Запис та довідка за тел.

  • +380 (68) 708 22 14
  • +380 (63) 072 05 30

Коли

Пн–Пт 09:00–21:00, Сб 09:00–15:00.


Вік

12–16


Телефон

+380 (68) 708 22 14


Посилання


Адреса

Львiв