Quest Ground - територія командних розвагІгровий розважальний комплекс Quest Ground запрошує гарно провести час на своїй території. 

 

Поринути в магічні пригоди світу Відьмак надзвичайно просто. Однойменна квест-кімната подарує справжній фан усім поціновувачам формату "вихід з кімнати". Квест в міру складний, розрахований на логіку, легко піддається розумінню, як дорослих так і дітей. Оскільки в середині немає деталей, що здатні викликати страх, кімнату самостійно проходять діти з 9 років.  

Для любителей нестримного драйву - Battleroom Пірати проти Імперії. Квест базується на класичному Морському бої, з деякими модифікаціями. Вам доведеться очолити командування флотом, розташовувати кораблі, розвідувати кораблі противника, здійснювати маневри та знищувати флот протилежної команди. Гра відбувається в спеціально обладнаному приміщені. В баталіях приймають участь дві команди (по 2-4 гравці у кожній).

Party Zone без проблем може вмістити від 5 до 50 людей. Тут можна влаштувати святкування дня народження, корпоративу чи, навіть, дівич (або парубоцького) вечора. Або ж просто зібратись на настільні ігри, що є у вільному доступі у комплексі. Є можливість оренди всього комплексу лише для ваших гостей та вас.

У комплексі немає кухні, та ви вільні принести їжу з собою, замовити доставку до локації або ж скористатись послугами партнерів з кейтерингу.

Відвідини Quest Ground точно сподобаються усій вашій родині!

Час роботи

Пн–Нд 12:00–22:00.


Квитки

до 18:00: 80 грн
після 18:00: 100 грн


Контакти

+38 (073) 561 66 88
+38 (098) 561 66 88
lviv@questground.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Хорватська, 6

Як дістатися?

5 хвилин від церкви св. Анни