Дитячий простір "Пташеня"

Дитячий простір "Пташеня"


Місія "Пташеня. Дитячий простір" - створювати якісний щоденний догляд за дітьми, поєднуючи навчання та любов до навколишнього середовища і творити гармонію "дитина - освіта - родина".

 

Головне завдання простору - любити і дбати про кожну дитину. У "Пташеня" дитина почуватиметься захищено, впевнено, адже їй завжди допоможуть.

Наставники оточують дітей любов’ю та емоційною безпекою, надають сенсу рутині та створюють всі умови для креативного розвитку дитини.

“Пташеня. Дитячий простір” відкритий для відвідування батьками своїх дітей у будь-який час.

Програма в садочку поділена за віковими особливостями розвитку та включає в себе фізичну, інтелектуальну, емоційну та соціальну складові. У садку пропагують цікавість до світу та його дослідження.

Діти навчаються через гру та роботу над різноманітними проектами. Програма складена відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.

Діти отримують досвід через: 

 • мистецтво,
 • розвиток мовлення,
 • математику,
 • музику,
 • науку (щотижневі експерименти),
 • соціальну взаємодію (зовнішню: екскурсії, прогулянки та внутрішню: куховарення, спільна трапеза, спільне добре діло (толока, встановлення годівничок, вирощування рослин), етикет, вміння ділитись тощо).

Також діти вивчають англійську мову та займаються спортом. Заняття насичені груповою та індивідуальною роботою, інтерактивними іграми, піснями, пізнавальними відео. Вивчений матеріал повторюється протягом дня у різній формі: майстерки, прогулянки, забавлянки. 

Час дитини в дитячому садку переповнений багатьма цікавими та дивовижними моментами. Це час величезного емоційного, психологічного, інтелектуального та соціального розвитку, який “приходить і йде” допоки батьки його зауважать. День дитини, на перший погляд, може виглядати як забавлянки та веселощі (музика, танці, малювання, читання), але саме так виконується значний обсяг розумової діяльності малюка. Найменші дітки навчаються через гру та мистецькі ділянки, тому коли дитина будує вежу з кубиків чи колію для потяга - це не просто розвага, малята вчать фізику, а також те, як вирішувати проблеми. У садку діти вчаться бути впевненими у собі та виробляють соціальні навички. 

У "Пташеня" хочуть, щоб кожна дитина розвивалась та щодня відчувала радість та здивування завдяки відкриттю нового. Для цього в садку обрали 6 сфер, над розвитком яких працюють в програмі:

 1. Розвиток мови та грамотності допомагає дітям передавати свої ідеї, думки та почуття шляхом мовлення та письма. Приділяється увага створенню ранніх навичок читання. 
 2. Доведення справ до кінця (виконавчість) зосереджене на розвитку навичок, потрібних для навчання, таких як самодисципліна, увага, наполегливість. 
 3. Соціальний та емоційний розвиток сприяє здатності дитини висловлювати свої почуття, регулювати та розвивати стосунки з іншими людьми. 
 4. Фізичний розвиток та гарне самопочуття відбувається завдяки спортивним навантаження та пропагуванню користі та потрібності здорового способу життя. 
 5. Когнітивний розвиток підтримує розумові процеси, які необхідні щоб думати, осмислювати світ та розуміти його через різні предмети, такі як математика, наука, соціальна взаємодія. 
 6. Творча реалізація знайомить дитину з мистецтвом, театром, музикою.

Контакти

+380 (67) 451 64 80
+380 (63) 062 04 14
ptashenyaplace@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Олександра Довженка, 12; вул. Кіндрата Рилєєва, 9