Відкрито набір дітей до садка повного дня MRIYDIYЛЬВІВ. Садок повного дня MRIYDIY запрошує дітей від 2,2 до 6 років.

 

Щоденні прогулянки - невід’ємна складова програми. Майданчики облаштовані гімнастичними та спортивними комплексами, сформована програма із додаванням різних видів спорту. Площа приміщення - понад 1300 м2.
 

  • Двічі на рік - огляд дітей лікарями. Також у садку працює медсестра та кваліфікований логопед.
  • Для розвитку дрібної моторики та логічного мислення діти працюють із лего. 
  • Формуємо словниковий запас англійської мови; практикуємо та розвиваємо навички діалогічного мовлення. 
  • Вчимося визначати та називати власні емоції та емоції інших людей, взаємодіяти та підтримувати одне одного у колективі.

 

Графік відвідування садка: 08:30-19:00

 

Ми розробили авторську програму, яка охоплює три сфери розвитку дитини: ментальне здоров’я, фізичне здоров’я та інтелектуальний розвиток.

Наш садок - це простір щасливого дитинства, де діти гармонійно розвиваються, граючи у цікаві ігри, спілкуючись із друзями та взаємодіючи з навколишнім світом.

Кожна група має свій комплекс приміщень: кімната для занять та ігор, спальня, гардеробна і санвузол.

 

Дізнайтеся більше про садок MRIYDIY та приходьте на екскурсію - https://griml.com/0PuHl

 

У чому особливість наших підходів:

  • Мрієбудування - стимулюємо фантазію дитини, креативність і допитливість. Діти малюють мрію, розповідають про мрію, зображають мрію за допомогою рухів, втілюють мрію у своїх іграх. Без мрії немає простору щасливого дитинства.
  • Інтегрований підхід - в основі розуміння того, що дитина сприймає світ цілісно. А тому пропоновані розвивальні / навчальні діяльності у природний спосіб мають моделювати навколишній світ, де все взаємопов’язане. У такому разі головною стає дитина, її освітні потреби, а не розклад.
  • Дизайн-мислення - дітям не дають готового рішення, вони мають напрацювати його, спостерігаючи, досліджуючи і міркуючи. Тому типові дитячі запитання, звичні події стають предметом навчальної/ розвивальної ситуації. Наприклад, під час дослідження теми «Вода» ми дізналися не лише про українські родинні звичаї, пов’язані з водою, а й про те, чи можна жити без води, чому вода, лід і пара – родичі, спостерігали за опадами і ставили «водяні» експерименти. А наприкінці тижня ми реалізовували проєкт – очищували воду.

Коли

Пн–Пт 08:30–19:00.


Вік

2–6


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Угорська, 12Д, Сихівський район