Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

«Від фабрики Вчеляків до магазину Пруґара», екскурсія Ігора Жука

«Від фабрики Вчеляків до магазину Пруґара», екскурсія Ігора Жука


Запрошуємо приєднатись до історико-архітектурного туру із відомим дослідником архітектури Львова, доцентом УКУ, кандидатом мистецтвознавства Ігорем Жуком

 

Тур присвячений історичним будівлям другої половини ХІХ – початку ХХ ст., архітектура яких нерозривно пов’язується з особливою ділянкою культури тогочасного Львова - з художнім столярством.

Мова піде про будинки, що належали родинам Вчеляків та Пруґарів – двом ремісничим родам, які упродовж 1870–1910-х рр. відзначилися видатними досягненнями в меблярстві та різних галузях будівельної «столярки». Наша увага фокусуватиметься на колишньому комплексі фабрики столярних виробів братів Юзефа та Францішка Вчеляків та на кам’яниці т.зв. «Спілки львівських столярів», очолюваної Марціном Пруґаром.


У хроніках будівництва згаданих об’єктів зафіксовані імена відомих львівських архітекторів-будівничих: Альфреда Камєнобродзького, Яна Шульца, Івана Левинського, Міхала Фехтера, Наполеона Лущкевича.

На учасників туру чекають яскраві історії, які стосуються:

  • освоєння міського простору;
  • операцій з нерухомістю;
  • стильових трендів;
  • технологічних новацій;
  • щоденного побуту;
  • соціальних ролей;
  • інших аспектів міського життя другої половини ХІХ – початку ХХ ст.

Для участі необхідна реєстрація, чинна лише після здійснення передоплати у кав'ярні "Штука" або онлайн за реквізитами, вказаними у реєстраційній формі. Місце зустрічі - у смс зареєстрованим до 21:00 напередодні події.


Вік

7+


Вартість

Вартість: 120 грн (у випадку невідвідування, запізнення або відмови від участі після початку екскурсії кошти не повертаються)
Вартість екскурсії для пенсіонерів і студентів: 90 грн
Діти до 16 років: Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 674 13 39


Посилання


Адреса

Львiв