Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Осіння ботанічна мандрівка на Жуків острів

Опубліковано 05 Вересня 2016 в 15:34

Осіння ботанічна мандрівка на Жуків острів


Осінь вже на порозі, проте природа ще тільки починає готуватися до зимового відпочинку. За цей час нас з вами чекає чимало приємних моментів «бабиного літа», «другої весни» і просто гарних теплих осінніх днів.

 

Щоб у цей чудовий час не сумувати вдома, "Зелений Ліхтарик" пропонує вам ботанічну екскурсію на Жуків острів, що фактично знаходиться у межах м. Києва.

 

Жуків острів - це місцевість на правому березі Дніпра між долинами річок Віта та Коник (простягається вздовж Столичного шосе) і островом Водників, з яким сполучена дамбою, насипаною у 1960-ті рр. У тридцятих роках минулого сторіччя тут був створений один із перших заповідників в Україні – «Конча-Заспа», статус якого з часом скасували, а на сьогодні частина острова є ландшафтним заказником місцевого значення.


Під час екскурсії ви:

  • пройдете близько 7-10 км серед заплавних луків і лісів;
  • познайомитеся з водною рослинністю малих річок та стариць Дніпра;
  • побачите, як рідкісні рослини з «Червоної книги України» у їх природних місцезростаннях, так і заносні агресивні бур’яни, батьківщиною яких є Північна Америка;
  • крім того, будете збирати гербарій, фотографувати рослини та гарні краєвиди.


Всіх охочих відвідати екскурсію просимо заповнити реєстраційну форму: goo.gl/zR9YXC


Екскурсовод-ботанік: Перегрим Микита Миколайович

Контакти організаторів:
Олена (097) 675 42 53
Настя (050) 35 141 17
info@osvitae.com

Фото: Олексанр Лапшин


Вік

10+


Адреса

Київ
Збір групи на платформі станції метро "Видубичі", Голосіївський район