Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Nivea дарує свято для всієї родини

Nivea дарує свято для всієї родини


NIVEA подарує справжнє свято для всієї родини!

На протязі новорічних та різдвяних свят львівяни матимуть можливість зануритися в атмосферу справжньої казки. На святковому ярмарку на пр. Свободи у Казковому Будинку NIVEA на вас чекають вистави лялькового театру, розважальна програма за участю аніматорів, Новорічна Майстерня та "Пошта Ніжності".

 

2017 рік вже зовсім близько, і зараз – саме час зарядитися новорічним настроєм!

Наступає чудовий привід відкласти на деякий час справи та повсякденні турботи, щоб взятися до приємних новорічних клопіт і провести час зі своєю родиною, друзями та близькими людьми. Саме тому NIVEA запрошує всіх бажаючих зануритися в святкову атмосферу Нового Року та Різдва.

 

На протязі майже цілого місяця – з 15 грудня по 9 січня – у Львові, на святковому ярмарку на проспекті Свободи NIVEA відчиняє двері свого Казкового Будинку, де кожен гість зможе відчути піклування та затишок і знайти для себе цікаві розваги.

Головна мета кампанії – дати можливість провести час всією родиною, нагадати, як приємно та просто дарувати один одному ніжність та щире піклуванню і найголовніше – подарувати дітям чарівне та незабутнє відчуття свята, яке вони із захватом будуть згадувати ще довгий час.

На маленьких гостей чекає справжня казка – вистави лялькового театру про пригоди героїв NIVEA - Левка, Марійки та невгамовного Кролика.

 

Відвідати вистави буде можливо: 

з 16:00 до 22:00 у будні дні, а також з 12:00 до 22:00 у вихідні.

В Новорічну Ніч та на Різдво NIVEA чекає Вас з 15:00 до 02:00.

 

Крім різноманітних розваг, розіграшів та подарунків на території Святкового Будинку NIVEA відвідувачі зможуть протестувати продукцію NIVEA.

Надихайтеся новорічним настроєм, даруйте ніжність та піклування близьким, і не втрачайте можливість весело та захоплююче провести час всією родиною !


Вік

0+


Телефон

+38 (044) 498 8450


Адреса

Львiв
проспект Свободи