Перший ТеатрПерший академічний український театр для дітей та юнацтва заснований на основі наказу ТЕО Наркомпросу у березні 1920р.

 

у Харкові як «Театр казки» (офіційне відкриття – 21 березня 1921р.) Так було започатковано новий вид театрального мистецтва, який не мав аналогів у світовій практиці – театр для наймолодших глядачів.

Перший театр співпрацює з відомими творцями України та закордоння: режисерами, художниками, композиторами, драматургами, серед яких, заслужений діяч мистецтв України Олексій Кравчук, заслужений діяч мистецтв України Андрій Приходько, заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський, відомий харківський режисер Артем Вусик, режисер, драматург, який займається експериментальним, пошуковим театром на базі документалістики Сашко Брама, знаний український  художник, сценограф та режисер Богдан Поліщук, румунський режисер Космін Матей, драматургині Наталія Ворожбит, Ірина Гарець, сценограф Микола Молчан, композитор Олександр Козаренко та ін.

Театр активно розвиває напрям орієнтування на сімейного глядача, вибираючи драматургію, здатну зацікавити як дітей, так і дорослих, не боячись говорити по-дитячому про складні і навіть філософські проблеми, з якими стикаються і діти.

Так в репертуарі з’явились новітні прочитання як відомих творів, так і сучасної літератури: «Коза-Дереза», яка розкриває тему анексії та окупації, сюрреалістична «Джалапіта», шекспірівські «Два джентльмени з Верони» або ж повчальна британська драматургія «О восьмій вечора на Ковчезі» а також унікальна вистав «Пливе човен», яке Ви не зможете побачити, але зможете відчути.

Репертуар Першого українського театру для дітей та юнацтва повний естетично, тематично та художньо різноманітних вистав. Перший – чи не єдиний театр у Львові, репертуар якого може задовольнити абсолютно всі вікові категорії, зокрема, зацікавити і підлітків.

Перший театр – інклюзивний театр, доступний для людей з порушеннями опорно-рухового апарату та людей з вадами зору та слуху:

  • тактильна напрямна смуга;
  • пандус;
  • широкі коридори;
  • туалет для інвалідів;
  • «гнучкі» сидіння для тих, хто використовує інвалідний візок;
  • титрування вистав для глядачів з вадами слуху;
  • аудіоскрипція вистав для глядачів з вадами зору.

У 2022 році в репертуарі Першого театру 33 вистави. З них 15 вистав для дітей, 12 – для підлітків, 6 – для дорослих.

«Перші емоції. Перші слова. Перші кроки»

 


Заходи організатора

ДЖЕРЕҐЕЛЯ. ВЕСНЯНОЧКИ

22 Червня, 17:00.


Час роботи

Вт–Нд 10:00–18:00.


Квитки

Денні вистави: 60 грн
Денні вистави: 70 грн
Денні вистави: 80 грн
Вечірні вистави: 90 грн
Вечірні вистави: 100 грн
Вечірні вистави: 120 грн
Вечірні вистави: 150 грн


Контакти

+380 (32) 255 33 30
thefirst.teatre@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Академіка Гнатюка, 11