Пейнтбольний клуб "Камікадзе"

Пейнтбольний клуб "Камікадзе"


Дитячий пейнтбол у Львові!

 

Всі батьки мріють виховати своє чадо сміливим і мужнім, рішучим і з лідерськими якостями. Але не зажди батькам це вдається зробити самостійно, оскільки ці якості виробляються переважно в колективі. Тому батьки часто віддають своїх дітей на різні спортивні секції, так як спорт сприяє розвитку цих характеристик як ніщо інше. Наш клуб пропонує чудову програму, яка поєднює заняття спортом і активний відпочинок для дітей шкільного віку: дитячий пейнтбол і лазертаг у Львові.

Хоча ці ігри на перший погляд і схожі на “войнушку” – насправді це спорт який викликає захоплення. Вони не викликають агресію у дітей, а навпаки, допомагають "розрядитися", виплеснути накопичені негативні емоції. Після гри дитина без упину розказуватиме всім про нюанси гри, а також ділитиметься враженнями про свої подвиги зоднокласниками та друзями.

 

Перш за все ми дбаємо про безпеку дітей, тому від першої хвилини перебування у нас ваша дитина буде під належною увагою і опікою кваліфікованого персоналу. Зазначимо, що спеціально для дітей у нас крім бронежилетів є також форма маленького розміру (від 42 р), тому грати дітям буде цілком комфортно.

 

Наш досвід показує, що в пейнтбол і лазертаг діти грають з 10 років. Проте треба зважити на те, що маркер (зброя в пейнтболі) разом з балоном і кульками важить не менше 2 кг, а автомат (зброя в лазертаг) від 2 до 4,5 кг. Тим не менше ігри складаються з 5-10-хвилинних раундів, які чергуються з відпочинком, що цілком дозволяє дитині набратись сил перед черговим “боєм”.


Час роботи

Пн–Нд 06:00–20:00.


Квитки

Комплект стандартний: 220 грн


Контакти

+380 (93) 244 34 34
+380 (67) 728 22 26
korch90@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Надійна, 26, Сихівський район