Лазертаг для дорослих та дітей у ЛьвовіБезпечно, цікаво та весело – це про лазертаг у нашому клубі!

 

Хороший настрій та незабутні емоції гарантуємо! Батьки також можуть приймати участь в грі разом з дітьми.

Після гри ви також отримаєте безкоштовний фотозвіт та статистику гри, де кожен гравець зможе побачити свої успіхи та порівняти їх з іншими.

Перед початком гри відбувається детальний обов’язковий інструктаж:

  • правила гри
  • користування зброєю
  • правила техніки безпеки

Як перед, так і під час гри, інструктор з радістю відповість на любі запитання та порадить, що робити на ігровому майданчику.

Сценарії гри

Захоплення контрольної точки.

Кількість гравців ділиться на 2 команди – червону та синю. Головна мета гри – «захопити» вистрілом зброї спеціальний пристрій, розташований по середині ігрової локації на однаковій відстані від стартових позицій команд. Під час захоплення контрольно точка світиться кольором команди, яка її захопила, червоним або синім кольором. Від моменту захоплення починає йти відлік часу, який потрібен для перемоги. Під час гри «вбиті» гравці повертаються на стартову позицію та «оживляються» за допомогою спеціального пульта, після чого знову повертаються в бій. Команда, яка перша сумарно набере 5 хв утримання точки перемагає. Відбувається закінчення раунду, команди змінюють сторони та починають гру заново.

Замінування-розмінування бомби.

Одна з команд повинна замінувати пристрій «бомбу» в певних ділянках ігрової локації. Гравці самостійно придумують пароль, інструктор активовує його в пристрої. Таким чином, кожен гравець з команди знає пароль і може активувати його у випадку вбивства гравця, який переносив пристрій. Для замінування гравець повинен бути «живий». Для замінування команді дається 5 хв. Якщо їм це не вдається, команда противників, завданням яких є не дати замінувати бомбу або розмінувати її у випадку активації, перемагає. Під час гри використовуються пульти відродження. Тобто вбитий гравець біжить до свого пульта, оживляється та повертається в бій.

Гра на вибування

Гра відбувається без додаткових гаджетів. В кожного гравця лише 1 життя, використання пульта для відродження забороняється. Перемагає команда, з якої залишились живі гравці.
Коли

Пн–Нд 09:00–21:00.


Вік

6–17


Вартість

Дитячий квиток: 450 грн


Телефон

+380 (98) 426 24 26


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Стрийська, 179, Сихівський район